ارزهای دیجیتال

آیا Dogeliens می تواند به اندازه Dogecoin و Shiba Inu محبوب شود؟ – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

میم کوین ها ارزهای دیجیتال نسبتا جدیدی هستند که محبوبیت آنها در حال افزایش است. رشد میم کوین ها با موفقیت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال و همچنین نیاز مداوم به روش های پرداخت جایگزین تقویت شده است.

میم سکه ها بر اساس مفهوم “مم” هستند. این میم ها را می توان برای نمایش ایده ها، مفاهیم و موارد دیگر به گونه ای استفاده کرد که به آنها اجازه می دهد به سرعت در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند توییتر یا ردیت پخش شوند.

این در اصل یک ارز دیجیتال است که برای ادای احترام به این میم ها ایجاد شده است. ارزهای رمزنگاری شده مانند Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB) و Dogeliens جدید (DOGET)، از آنجایی که غیرمتمرکز هستند و از فناوری بلاک چین استفاده می کنند، شبیه به ارزهای دیجیتال سنتی مانند بیت کوین هستند.

با این حال، برخلاف ارزهای دیجیتال سنتی مانند بیت کوین، این ارزهای دیجیتال از منابع فرهنگ پاپ و میم های اینترنتی الهام گرفته شده اند.

Dogeliens (DOGET) مشتاقان خیره کننده رمزنگاری است

Dogeliens یک پلت فرم منبع باز است که بر روی زنجیره هوشمند Binance (BSC) ساخته شده است. توکن اصلی این پلتفرم، Dogeliens (DOGET)، یک ارز دیجیتال جدید است که هدف آن ادامه تبلیغات میم کوین Dogecoin و Shiba Inu است.

DOGET را می توان از طریق شبکه اصلی BSC و کیف پول های محبوب: MetaMask و Trust Wallet دریافت کرد. Dogeliens را می‌توان روی پلتفرم‌های میم سکه مانند PancakeSwap نیز خریداری کرد.

دارندگان توکن‌های DOGET می‌توانند NFT‌های Dogelien خود را که می‌توانند در بازی‌های P2E روی پلتفرم مورد استفاده قرار دهند، ضرب کنند.

در پیش‌فروش پیش‌فروش، Dogeliens یک عرضه کل برنامه‌ریزی‌شده در گردش 25,000,000,000 توکن DOGET با 30 درصد توکن‌ها برای پیش‌فروش و تخفیف‌ها، 35 درصد برای توسعه بازی p2e، 15 درصد برای محتوای دانشگاه بارکینگتون و 20 درصد برای نقدینگی دارد. و توسعه.

چرا ایلان ماسک حامی بزرگ Dogecoin (DOGE) است؟

Dogecoin (DOGE)، یک ارز دیجیتال منبع باز، از زمان راه اندازی آن در دسامبر 2013 به سرعت در حال رشد بوده است. این یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز و همتا به همتا است که از Litecoin (LTC) فورک شده است و به کاربران امکان می دهد به طور ایمن ذخیره و ذخیره کنند. انتقال ارزش از طریق اینترنت

نام “دوج” از کلمه ژاپنی برای “سگ وفادار” گرفته شده است. طلسم برای Dogecoin تصویری از نژاد سگ Shiba Inu است که توسط جامعه اینترنتی در Reddit پذیرفته شده است.

این میم سکه بارها از سوی ایلان ماسک مورد شناسایی قرار گرفته است و او ادعا کرده است که این سکه مورد علاقه اوست.

1660222682 464 آیا Dogeliens می تواند به اندازه Dogecoin و Shiba Inu

DOGE از زمان ایجاد خود، از یک ارز جایگزین دیگر به یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال موجود در حال حاضر تبدیل شده است.

آیا Shiba Inu (SHIB) می تواند موفقیت Dogecoin را براندازد؟

شیبا اینو (SHIB) با برچسب “قاتل دوج کوین” یک میم سکه است که در آگوست 2020 توسط یک فرد یا گروه ناشناس با نام “ریوشی” ایجاد شد.

شیبا اینو یکی از محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده در جهان است و مانند Dogecoin، به سرعت مورد توجه ایلان ماسک و ویتالیک بوترین در توییت های خود قرار گرفت.

در حالی که Dogecoin مبتنی بر رمزنگاری است، سکه SHIB مبتنی بر شبکه اتریوم است، به این معنی که می‌توان از آن به عنوان وسیله پرداخت در سایر وب‌سایت‌ها یا برنامه‌هایی که ارزهای دیجیتال را می‌پذیرند استفاده کرد.

1660222682 82 آیا Dogeliens می تواند به اندازه Dogecoin و Shiba Inu

این میم کوین هنوز هم در بین کاربران کریپتو بسیار محبوب است، حتی اگر تحت تأثیر منفی سقوط کریپتو در سال 2022 قرار گرفته باشد.

Shiba Inu و Dogecoin گزینه‌های خوبی هستند، اما از آنجایی که جامعه میم ارزهای دیجیتال به تکامل خود ادامه می‌دهد، یک میم کوین نوآورانه جدید، Dogeliens (DOGET)، با اهداف امیدوارکننده‌اش و ویژگی‌های آینده‌ای که قصد دارد پس از راه‌اندازی به علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال ارائه دهد، شایسته توجه گسترده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Dogeliens (DOGET) این پیوندها را بررسی کنید

پیش فروش: https://ufo.dogeliens.io

وب سایت: http://dogeliens.io/

تلگرام: https://t.me/DogeliensOfficial

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا