ارزهای دیجیتال

آیا یک فراکتال لایت کوین می تواند روند صعودی جدید را در کریپتو پیش بینی کند؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بازار ارزهای رمزپایه همچنان تاریکی زمستان کریپتو را احساس می کند، اما بر اساس فراکتال مشابهی که در نمودارهای قیمت روزانه LTCUSD یافت می شود، می تواند لایت کوین شکوفه روند صعودی جدیدی را به ارمغان آورد.

الگوی فراکتال به دنبال آخرین عقب نشینی توسعه یافته است و به نظر می رسد ساختاری مشابه با یک شکست عمده بازار گاوی داشته باشد. آیا این می تواند نور انتهای تونل ارزهای دیجیتال باشد؟

فدرال رزرو هاوکیش رالی لایت کوین را کم می کند، اما یک فراکتال امید می دهد

پس از یک ماه درخشان که بازار را با بازدهی 40 درصدی در ماه نوامبر پیشروی کرد، لایت کوین تقریباً نیمی از آن را تا کنون در دسامبر پس داده است.

LTC در حال افت بود و عملکرد بهتری نسبت به سکه های برتر مانند بیت کوین و اتریوم داشت و راه خود را به سمت بازگشت به ده ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار نزدیک کرد.

اما عقب نشینی بیشتر بازار ناشی از نشست جنگ طلبانه فدرال رزرو در این ماه، باعث شکست لایت کوین شد.

با این حال، کشف یک فراکتال اکشن قیمت در LTCUSD می‌تواند نشان دهد که این عقب‌نشینی اخیر لزوماً یک شکست نبوده، بلکه نوعی سوخت‌گیری بوده است – قبل از اینکه در یک رالی حتی قوی‌تر حرکت کند.

The price action is strikingly similar then versus now | LTCUSD on TradingView.com

مقایسه اکشن قیمت در آن زمان در مقابل اکنون: آیا گاوها شکست خواهند خورد؟

فراکتال در پنجشنبه سیاه در مارس 2020 آغاز می شود – یک رویداد قو سیاه که کمتر کسی شاهد آمدن آن بود. لایت کوین بازگشت و فراکتال شکل گرفت.

برخلاف بیت کوین که در طول FTX به پایین ترین سطح خود رسید، LTCUSD اینطور نبوده است و در عوض از همان الگوی سال 2020 تقریباً بدون نقص پیروی کرده است.

قیمت به دنبال فراکتال بیشتر می‌تواند منجر به نزولی جزئی شود، اما در نهایت در حمایت تبدیل شده مقاومت باقی می‌ماند. اگر عقب نشینی فعلی ثابت شود که یک آزمون مجدد است و ادامه پیدا کند، یک رالی آشکارتر می تواند تحقق یابد.

شکست تقریباً مطمئناً لایت کوین را به پایین‌ترین سطح سال 2018 و احتمالاً فراتر از آن بازمی‌گرداند و این فراکتال را در میان یکی از بهترین امیدهای گاوهای لایت کوین برای رالی رستگاری قرار می‌دهد.

نکته مهم این است که به نظر می رسد یک تغییر همزمان در جفت معاملاتی LTCBTC و LTCETH نشان دهنده قدرت آلت کوین نسبت به دو دارایی ارزهای دیجیتال برتر است. با این حال، در حال حاضر مشخص نیست که این چه معنایی برای کل بازار دارد.

دنبال کردن @TonySpilotroBTC در توییتر یا به تلگرام TonyTradesBTC بپیوندید تا بینش روزانه منحصر به فرد بازار و آموزش تحلیل تکنیکال را کسب کنید. لطفا توجه داشته باشید: محتوا آموزشی است و نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. تصویر برجسته از iStockPhoto، نمودارها از TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا