ارزهای دیجیتال

آیا کاردانو (ADA) پس از از دست دادن پشتیبانی اصلی، به صورت جانبی معامله می‌کند، آیا حمایت فعلی ادامه خواهد داشت؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Cardano در چند روز گذشته به طور قابل توجهی در نمودار خود کاهش یافته است و بیشتر سودهای هفتگی را از بین برده است. طی 24 ساعت گذشته، ADA 2 درصد از ارزش خود را از دست داد و قیمت را به 0.42 دلار در نمودار چهار ساعته کاهش داد. ADA پشتیبانی بحرانی 0.44 دلار را از دست داد که چندین بار سعی کرد از آن دفاع کند.

پس از شیب به سمت پایین، اکنون سکه به صورت جانبی معامله می شود. سطح پشتیبانی اصلی بعدی برای ADA زیر مرز 0.40 دلار قرار دارد. چشم انداز فنی نزولی را در نمودار منعکس می کند. اگر ADA به نمایش حرکت عادی قیمت ادامه دهد، تا زمانی که خط حمایت فعلی خود را از دست بدهد، فقط مسئله زمان است.

قدرت خرید به طور قابل توجهی کاهش یافت زیرا خریداران اعتماد خود را از دست دادند. ادامه روند قیمت فعلی به نفع فروشندگان خواهد بود. محدوده قیمت موجود می تواند به عنوان یک فرصت خرید ثابت شود. اگر خریداران بر اساس آن عمل کنند، کاردانو ممکن است شاهد آرامش در نمودار آن باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نمودار چهار ساعته

Cardano در نمودار چهار ساعته 0.41 دلار قیمت داشت منبع: ADAUSD در TradingView

قیمت ADA پس از از دست دادن حمایت حیاتی خود از 0.44 دلار، به سمتی معامله شد. در حال حاضر، سکه توانسته سطح حمایت خود را تغییر داده و آن را به سطح مقاومت تبدیل کند. سقف قیمت سربار 0.44 دلار بود. با کمک خریداران، سکه می تواند تلاش کند تا سطح قیمت فوق الذکر خود را بازبینی کند.

اگر خریداران برای نجات نیایند، کاردانو 9 درصد دیگر از ارزش خود را از دست خواهد داد. حمایت بحرانی برای سکه 0.38 دلار بود. به نظر می‌رسید حجم معاملات امروز افزایش یافته است که نشان می‌دهد فروشندگان بر قیمت‌ها تسلط داشته‌اند. نوار قرمز معاملات در نمودار چهار ساعته نیز همین را نشان می دهد.

تحلیل فنی

کاردانو
کاردانو کاهش قدرت خرید را در نمودار چهار ساعته ثبت کرد | منبع: ADAUSD در TradingView

ADA پس از از دست دادن حمایت مهم سکه، فشار خرید را کاهش داد. از آنجایی که فروشندگان همچنان بر بازار تسلط دارند، شاخص قدرت نسبی همان مقدار را نشان داد. RSI پس از تلاش برای صعود آهسته در نمودار زیر نیم خط دیده شد.

فروش جدید کاهشی را در RSI نشان داد. قیمت Cardano زیر 20-SMA بود که به این معنی بود که شتاب فروش قوی بود. این قرائت نشان داد که فروشندگان در حال حاضر حرکت قیمت را هدایت می کنند.

مطالب مرتبط | لایت کوین با قیمت 55 دلار رد شد، ممکن است Bears LTC را به زیر خط پشتیبانی فوری بکشاند

کاردانو
Cardano سیگنال خرید را در نمودار چهار ساعته فلش زد | منبع: ADAUSD در TradingView

ADA مطابق با سایر شاخص ها جهت قیمت منفی را در نمودار نشان می دهد. شاخص حرکت جهتی روند قیمت را تعیین می کند. DMI روند قیمت منفی را نشان داد زیرا خط -DI (نارنجی) بالای خط +DI (آبی) بود.

شاخص جهت دار متوسط ​​(قرمز) زیر 40 بود و این قدرت را در روند فعلی قیمت تعیین می کند. ادامه حرکت رو به پایین کاردانو را به 0.40 دلار و سپس به 0.38 دلار می کشاند. واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت قیمت و معکوس روندها را به تصویر می کشد. MACD نوارهای سیگنال سبز رنگ را به تصویر می کشد که نشان دهنده سیگنال خرید برای سکه است.

مطالب مرتبط | قیمت Cardano (ADA) با وجود هجوم در اطراف هارد فورک Vasil پایین است

Featured image from UnSplash , charts from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا