ارزهای دیجیتال

آیا چنگال سخت Vasil یک گاو نر کاردانو (ADA) را تحریک می کند؟

کاردانو به دنبال جدیدترین هارد فورک خود با عنوان Vasil Hard Fork بوده است. این نه تنها کارایی شبکه را بهبود می‌بخشد، بلکه گفته می‌شود که شبکه را در کل برای توسعه‌دهندگان دوست‌دارتر می‌کند. شمارش معکوس برای رسیدن به هارد فورک منبع امید برای بسیاری بوده است. با توجه به اینکه قیمت کریپتوکارنسی بومی کاردانو ADA بسیار با مشکل مواجه شده است، امید این است که راه‌اندازی هارد فورک به آن انگیزه‌ای به سمت بهبودی بدهد.

چرا هارد فورک واسیل مهم است؟

برای شبکه ای مانند Cardano که رشد سریعی دارد، برای شبکه ضروری است که حتی بهتر از قبل اجرا شود. این شامل سرعت شبکه بهتر و البته توان عملیاتی و مقیاس پذیری بالاتر برای انجام تمام فعالیت ها می شود.

با بیش از 1000 پروژه در حال توسعه در این شبکه، کاردانو همچنین به دنبال این است که شبکه را توسعه‌دهنده‌تر کند. با توجه به عملکرد بهتر آن در مقایسه با اتریوم، انتظار می‌رود که پروژه‌های بیشتری وارد بازار شوند و شبکه قصد دارد همه این موارد را به راحتی انجام دهد.

مطالب مرتبط | با ادامه کاهش قیمت، درآمد ماینر بیت کوین پایین می ماند

هنوز بیش از دو هفته تا راه اندازی هارد فورک Vasil در شبکه اصلی باقی مانده است، اما در حال حاضر صحبت ها و امیدهای زیادی پیرامون آن وجود دارد. در حال حاضر روی شبکه آزمایشی Cardano اجرا می شود و کارایی قراردادهای هوشمند را بهبود می بخشد. پس از راه‌اندازی در 29 ژوئن، قراردادهای هوشمند در شبکه کاردانو از نظر عملکرد ارزان‌تر و سریع‌تر خواهند بود.

ADA downtrend continues | Source: ADAUSD on TradingView.com

Vasil از مهم ترین هارد فورک تا کنون در شبکه Cardano پیروی می کند. هارد فورک آلونزو آلونزو قابلیت های قرارداد هوشمند را به شبکه آورده بود. با این حال، واسیل این پایه را ایجاد و بهبود خواهد بخشید تا آن را به یک شبکه کارآمدتر تبدیل کند.

کاردانو (ADA) در نمودارها

حرکت قیمت Cardano (ADA) طی شش ماه گذشته بی رحمانه بوده است. دارایی دیجیتالی که به 3.10 دلار رسیده بود، به سادگی تمام دارایی های خود را از دست داده است و باعث شده است که بیش از 80 درصد از این ارزش بی سابقه سقوط کند. این امر ارز دیجیتال را در دست فروشندگان قرار داده است و آنها همچنان قیمت را پایین می آورند.

با این حال، ADA بهبودهای قابل توجهی داشته است که آن را به میانگین متحرک 50 روزه نزدیک کرده است. اما تا زمانی که روند زیر این خط ادامه داشته باشد، چشم انداز ADA همچنان نزولی است. همچنین به طور قابل توجهی کمتر از میانگین متحرک سالانه خود است و این نیز تصویری نزولی را برای آلتکوین ترسیم می کند.

مطالب مرتبط | کاهش نرخ بیت کوین به پایین ترین حد سه ماهه می رسد

با این وجود، چشم انداز سرمایه گذاران نسبت به دارایی دیجیتال رو به بهبود بوده است. این بیشتر به دلیل انتظار در اطراف هارد فورک واسیل است. رشد بخش Cardano DeFi نیز نقش بزرگی در این بهبود در احساسات مثبت داشته است. اگر این کار ادامه پیدا کند، ADA ممکن است قبل از تمام شدن ماه، علامت 1 دلار را ببیند.

Featured image from Bitcoinist, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها و توییت های خنده دار گاه به گاه…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا