ارزهای دیجیتال

آیا پیشرفت شبکه Polkadot به DOT ​​بیمار قدرتی تازه می بخشد؟

Polkadot اخیراً در تعدادی از زمینه ها موفق بوده است. داده های Santiment نشان می دهد که افزایش چشمگیری در توسعه در Polkadot وجود داشته است.

اما آیا این به معنای آینده ای روشن تر برای پولکادوت است؟ داده ها نشان می دهد که بیشترین میزان نقل و انتقالات در 16 سپتامبر رخ داده است.

علاوه بر این، اخبار بهتری نیز وجود دارد. زنجیر موازی نیز بسیار فعال است. حجم معاملات با استفاده از این زنجیره های ثانویه در زنجیره اصلی پولکادوت نشان دهنده این عمل است.

توکن GLMR از Moonbeam و توکن MOVR از Moonrivers دو تا از شناخته شده ترین آنها هستند.

Chart: TradingView.com

تعداد سرمایه گذاران پولکادوت افزایش یافته است

سرمایه گذاری در Polkadot نیز در بالاترین حد خود قرار دارد و DFG با 52 پروژه فعال در رتبه اول قرار دارد.

در حالی که این ادعاها مطمئنا امیدوار کننده به نظر می رسند، چگونه بر حضور DOT در بازار تأثیر می گذارند؟ عملکرد سکه در بازار به لطف تغییرات اخیر بهبود یافته است.

اعتماد سرمایه گذاران به اکوسیستم پولکادوت و رمز بومی DOT می تواند افزایش یابد اگر بازار ارزهای دیجیتال با بازارهای مالی گسترده تر بهبود یابد.

هم بازارهای مالی DeFi و هم بازارهای مالی معمولی شرایط نامطلوبی را در بازار تجربه می کنند که تغییرات قیمت را بعید می کند. افزایش اخیر نرخ بهره به میزان 0.75 درصد فشار فروش شدید را تشدید می کند.

DOT با شرایط نامطلوب بازار به چالش کشیده شده است

ترس ناشی از داده های اخیر CPI هنوز در نمودارها مشهود است زیرا خرس ها به آزمایش قسمت پایین کانال Donchian ادامه می دهند. حتی با وجود اینکه گاوها در حال تلاش برای افزایش سرعت هستند، شرایط نامطلوب بازار همچنان بر آنها برتری دارد.

داده‌های Coingecko نشان می‌دهد که DOT ​​تا زمان نوشتن این مقاله با 6.5 درصد کاهش در هفت روز گذشته، با 6.48 دلار معامله می‌شود. با این حال، انتظار می رود DOT اخبار بسیار خوبی از نمودارها دریافت کند.

حمایت بحرانی 6.04 دلار کاهش شدید قیمت را کاهش داده است. این روند صعودی تقویتی را تقویت می کند که در شاخص های تیک 4 تا 1 ساعته مشهودتر است.

قیمت در نزدیکی کانال مرکز بین 6.04 تا 6.83 دلار ثابت شده است. پس از یک کندل رد شدید در افتتاحیه جلسه معاملاتی امروز، گاوها ممکن است بتوانند در بالای سطح مقاومت فوری 6.57 دلار نفوذ کرده و در صورت وجود نوسانات کمتر در اطراف این سطوح قیمت، تثبیت شوند.

حرکت قیمت فعلی طبق الگوی هارمونیک XABCD نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران و معامله‌گران باید افت را بخرند، بنابراین قیمت را به سمت یک روند صعودی سوق می‌دهد.

zSw7uGyu

DOT total market cap at $7.15 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from VOI.id, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا