ارزهای دیجیتال

آیا می خواهید منبع درآمد خود را چند برابر کنید؟ Big Eyes Coin، Polkadot و Decentraland می توانند این اتفاق بیفتند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

در زندگی روزمره ما، تلاش برای به دست آوردن پول بیشتر اجتناب ناپذیر است، زیرا ما دائماً نیاز داریم تا به نیازهای خود رسیدگی کنیم و با بحران هزینه های بالای زندگی کمک کنیم. این باعث شده است که بسیاری از افراد به بیش از یک شغل/کسب و کار مشغول شوند یا به دنبال راه هایی برای داشتن چندین جریان درآمد باشند. بدون شک، پول هرگز کافی نیست و ما به عنوان انسان می دانیم که بسیاری از عدم قطعیت ها ما را ملزم به کسب درآمد بیشتر می کند. ممکن است فکر کرده باشید که چگونه کانال دیگری را به منبع درآمد خود اضافه کنید، و احتمالاً مکان های مناسبی را جستجو نمی کنید، بنابراین چندین فرصت را از دست داده اید. با این حال، بازار کریپتوکارنسی فرصت نادر دیگری را برای چند برابر کردن جریان درآمد شما از طریق Big Eyes Coin (BIG)، Polkadot (DOT) و Decentraland (MANA) ارائه می دهد که می تواند قدرت مالی شما را افزایش دهد.

آیا می خواهید منبع درآمد خود را چند برابر کنید؟ Big Eyes Coin، Polkadot و Decentraland می توانند این اتفاق بیفتند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 6

با گذشت زمان، ارزهای دیجیتال چندین نفر را ثروتمند کرده است. رمزارزها در بازار دیجیتال از زمانی که به دنیای دیجیتال معرفی شدند، به تدریج پیشرفت تصاعدی را تجربه کردند. کارشناسان بر این باورند که با پیشرفت جهان به سمت تایید ارزهای دیجیتال به عنوان یک وسیله مبادله، درآمد و مزایای هنگفتی که ارائه می‌کنند نمی‌تواند تضعیف شود. با این حال، با توجه به شرایط فعلی بازار ارزهای دیجیتال و اینکه برخی از ارزهای دیجیتال هنوز در حال توسعه هستند، انتخاب ارز دیجیتال برای خرید می‌تواند بسیار چالش برانگیز باشد. سکه ای که برای مدتی در دسترس بوده است ممکن است برای معامله گران ایمن تر به نظر برسد، اما اگر سکه ای که نسبت به آن اطمینان دارند قدرت ماندگاری بیشتری نداشته باشد چه؟

این همان جایی است که ارز دیجیتال جدید Big Eyes Coin (BIG) وارد می شود. دور از دسترس شما نیست.

اجازه دهید احتمالات بالقوه Big Eyes Coin (BIG)، Polkadot (DOT) و Decentraland (MANA) را بررسی کنیم، سه ارز رمزنگاری شده که می توانند یک جریان درآمدی دائمی برای شما ایجاد کنند.

پولکادوت (DOT): افزایش سکه برای یک درآمد پایدار

1662032169 859 آیا می خواهید منبع درآمد خود را چند برابر کنید؟
آیا می خواهید منبع درآمد خود را چند برابر کنید؟ Big Eyes Coin، Polkadot و Decentraland می توانند این اتفاق بیفتند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 7

پولکادوت (DOT) نسبتاً یک ارز دیجیتال جدید در نظر گرفته می شود. اگرچه در صدر فهرست ارزهای دیجیتال نیست، اما به تدریج در رتبه‌بندی آن قرار دارد و این پتانسیل را دارد که تهدیدی برای سایر ارزهای دیجیتال با رتبه بالا باشد. DOT نام توکن اصلی آن است. این یک بلاک چین دارد که اطلاعات را به روشی مشابه پایگاه داده ذخیره می کند. این به معامله گران خود امکان دسترسی آسان به طیف گسترده ای از اطلاعات در مورد ارز را در مدت کوتاهی می دهد. فناوری بلاک چین به آن کمک می‌کند تا داده‌ها را برای ایجاد دید و شفافیت برای معامله‌گران خود ذخیره کند. همچنین رکوردهای آن قابل ویرایش نیستند، بنابراین پولکادوت (DOT) را نمی توان به راحتی هک کرد. DOT توانایی های اساسی را در مقایسه با سایر سکه ها به معامله گران خود ارائه می دهد و به آن اجازه می دهد کارهای پیچیده تری را انجام دهد.

Polkadot (DOT) برای تجارت مناسب است زیرا یک زنجیره Para ارائه می دهد، این زنجیره های موازی کوتاه هستند، یک سری از زنجیره بلوکی متصل شده که به معامله گرانی که در DOT معامله می کنند، قادر می سازد یک تراکنش سریع انجام دهند. این زنجیره های متعدد که به طور همزمان اجرا می شوند شانس کمی برای اضافه بار شبکه باقی می گذارند. علاوه بر این، Polkadot (DOT) استراتژی هایی را برای شبکه خود ایجاد کرد تا با بلاک چین دیگری تعامل داشته باشد. این بلاک چین انعطاف پذیر توانایی خود را برای ارائه خدمات بهتر به معامله گران خود افزایش می دهد. این بسیار تعاملی است، در نتیجه علاقه معامله گرانی را که خواهان منابع درآمدی متعدد در سراسر جهان هستند، جلب می کند. توسعه دهندگان خارج از Polkadot (DOT) می توانند بلاک چین ها را به سیستم خود پیوند دهند و بلاک چین های کاملاً جدیدی ایجاد کنند. این نوآوری تاجران بیشتری را به خود جذب کرده است زیرا هیچ کس نمی خواهد از این فناوری جدید کنار گذاشته شود.

Decentraland (MANA) می تواند به افزایش قدرت مالی شما کمک کند

1662032170 15 آیا می خواهید منبع درآمد خود را چند برابر کنید؟
آیا می خواهید منبع درآمد خود را چند برابر کنید؟ Big Eyes Coin، Polkadot و Decentraland می توانند این اتفاق بیفتند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 8

اخیرا، توکن‌های متاورس، حتی به‌روز، برای معامله‌گران بسیار جذاب بوده است. از زمانی که زاکربرگ در مورد چرخش برنامه های خود به “متا” مطرح شد، چندین معامله گر متوجه شده اند که متاورس چه چیزی ارائه می دهد. از آن زمان، Decentraland (MANA) از نظر محبوبیت و قیمت به شدت افزایش یافته است و در حال حاضر یکی از بزرگترین متاورزها است. این ارز رمزنگاری شده چیزی را ارائه می دهد که معامله گران آن را حل و فصل مالی می دانند. توسعه‌دهندگان به دنبال Decentraland (MANA) هستند و بازی‌های غیرمتمرکز را در ارزهای دیجیتال ایجاد می‌کنند، زیرا بازی به سرعت در حال تبدیل شدن به بخشی حیاتی از ارزهای دیجیتال است. اما، با توجه به اینکه Decentraland (MANA) یکی از اولین هاست و همچنان در تلاش است، به آن به عنوان یک ارز دیجیتال عالی برای تجارت اشاره می کند.

MANA توکنی است که یکی از قدیمی‌ترین آزمایش‌ها را در اکوسیستم بازی کنترل می‌کند. این بلاک چین و واقعیت مجازی را ترکیب می کند. در سال 2016 به صورت دو بعدی شروع شد و بعداً به دنیای هنر سه بعدی و هنر قابل شخصی سازی تبدیل شد. این پلتفرم همچنین از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) استفاده می‌کند، که به طور بالقوه تجارت دارایی‌های دیجیتال ذخیره شده در بلاک چین آسان است. دارایی ها شامل 90000 قطعه زمین در بازی است که هر یک توسط NFT نشان داده شده است. این یک جذابیت قابل توجه برای معامله گران است زیرا می تواند با خرید NFT های ارزان زمین و فروش آنها برای سود، شما را به یک غول املاک مجازی تبدیل کند و در نتیجه باعث افزایش مالی یک معامله گر شود. معامله‌گران می‌توانند ارزش زمین‌های خود را افزایش دهند و با افزودن پیشرفت‌ها یا فعالیت‌های سرگرم‌کننده، سود بیشتری برای آن‌ها داشته باشند.

جعبه متن: همین حالا سکه چشم بزرگ بخرید!
آیا می خواهید منبع درآمد خود را چند برابر کنید؟ Big Eyes Coin، Polkadot و Decentraland می توانند این اتفاق بیفتند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 9

Big Eyes Coin: The Money-Flow Pro

Big Eyes Coin با تبدیل شدن به محبوب‌ترین سکه میم تحت رهبری جامعه گربه در جهان، قصد دارد با روند سکه‌های میم مبتنی بر سگ مقابله کند. هدف آن توزیع مجدد ثروت در سراسر جامعه و ایجاد فرصتی برای دارندگان بزرگ برای استقلال مالی است. علاوه بر این، سکه چشم بزرگ یک سکه برای طبیعت و مردم است. این پلتفرم تعداد مشخصی از توکن‌های اهدایی به سازمان‌هایی را که برای پاکسازی آلودگی روزانه ما و احیای اقیانوس‌ها کار می‌کنند، رزرو می‌کند. شخصیت خیرخواه Big Eyes Coin به جامعه ای که توکن در آن تنظیم می شود سود خواهد برد. Big Eyes Coin (BIG) در طی مراسم افتتاحیه NFT خود، مقدار محدودی NFTهای منحصر به فرد را برای جامعه و دارندگان توکن صادر می کند و NFTها را در اکوسیستم Big Eyes ادغام می کند. Big Eyes این امکان را برای منتینگ ویژگی ها و جامعه فراهم می کند تا در آینده در نقشه راه بر بازار NFT تأثیر بگذارند.

نحوه خرید سکه چشم بزرگ (BIG)

برای چند برابر کردن منبع درآمد خود از طریق Big Eyes Coin (BIG)، باید با خرید Big Eyes Coin (BIG) در وب سایت Big Eyes به قلمرو ثروت آفرین بپیوندید. اگر کیف پول های MetaMask یا Trust خود را برای خرید مرتبط کنید، که می تواند با مبادله ETH یا USDT انجام شود، کمک خواهد کرد. از طرف دیگر، Moonpay به شما امکان می دهد پس از پیوند کیف پول خود، مستقیماً با کارت نقدی یا اعتباری خود خرید انجام دهید.

توکنومیکس

Tokenomics یا Cuteomics، همانطور که توسط وایت پیپر Big Eyes Coin (BIG) بیان شده است، پایه های سالمی دارد و بر اساس شایستگی توزیع می شود. 70 درصد از 200,000,000,000 توکن در طول پیش فروش در دسترس عموم قرار می گیرد. پس از پیش فروش، 20 درصد به سمت مبادلات، 5 درصد به سمت بازاریابی و 5 درصد مابقی صرف امور خیریه خواهد شد.

Big Eyes Coin (BIG) که تنها هفته گذشته عرضه شد، بیش از 1 میلیون دلار در پیش فروش خود جمع آوری کرده است و انتظار می رود یکی از بهترین پیش فروش ها باشد. این پروژه از بخش‌های مختلف اکوسیستم مورد توجه قرار گرفته است، و جامعه‌ای که معتقد است این پروتکل، بهترین عملکرد بعدی میم کوین خواهد بود، به سرعت در حال شکوفا شدن است.

با توجه به موفقیت سریع، بنیانگذاران تصور می کنند 50 میلیون دلار از طریق پیش فروش جمع آوری کنند، با افرادی که ابتدا ثبت نام می کنند، از قیمت نمادین پایین برخوردار می شوند. این فرصت نادر چند برابر کردن جریان درآمد خود را از دست ندهید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا