ارزهای دیجیتال

آیا موج نهایی در اتریوم در مرحله بعدی است؟ | تجزیه و تحلیل ETHUSD

در این قسمت از ویدیوهای تحلیل تکنیکال روزانه NewsBTC، به بررسی کسل کننده بودن قیمت بیت کوین اتریوم می پردازیم. در اینجا یک به روز رسانی در مورد آلتکوین با رتبه برتر است.

به ویدیوی زیر دقت کنید:

ویدئو: تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم (ETHUSD): 19 اکتبر 2022

علاوه بر نکات برجسته ویدیویی که در زیر ویدیو ذکر شده است، ما همچنین ETHUSD را با استفاده از Ichimoku، Bollinger Bands، Moving Averages و سایر ابزارهای فنی تجزیه و تحلیل می کنیم.

آلت کوین برتر قبل از حرکت بزرگ سفت می شود

اگر فکر می‌کردید باندهای Bollinger در BTCUSD تنگ است، اتریوم را در تایم فریم‌های روزانه بررسی کنید. این برای آلتکوین فرار بسیار غیرمعمول است و طبق گفته Bollinger Band Width فقط دو بار در گذشته اتفاق افتاده است. یک بار قبل از سقوط نهایی در طول بازار نزولی 2018 بود و بار دوم درست قبل از شکست از پایین ترین سطح.

مقایسه بازار نزولی 2018 با روند قیمت فعلی، با حرکت صعودی هماهنگی بهتری دارد، اما ارزش آماده شدن برای یک حرکت نزولی نهایی را دارد.

The Bollinger Bands are some of the tightest ever | Source: ETHUSD on TradingView.com

سیگنال‌های هفتگی ETHUSD می‌توانند نشان دهند که پایین است

هفته نامه Ichimoku اطلاعات بیشتری را برای مقایسه به ما می دهد. در طول بازار نزولی گذشته، ابر پس از ورود به پایین پیچ خورد. این پیچش ابر هفته آینده این بار اتفاق می‌افتد.

به طور تصادفی، زمانی که میانگین متحرک 50 و 100 هفته ای مرگ و میر از هم گذشت، پایین ترین سطح نیز بود. این نیز هفته آینده فعال می شود، صرف نظر از اینکه اتر در کجا قرار می گیرد. تنها مشکل این است که میانگین متحرک 200 هفته ای به عنوان مقاومت در حال حاضر 1308 دلار است.

ETHUSD_2022-10-19_17-29-19

آیا اتریوم یک موج باقی مانده است؟

از منظر الگو، اقدام قیمت ماهانه ETHUSD می تواند روی خط روندی که مرز پایینی یک گوه افزایشی عظیم را تشکیل می دهد، نگه داشته شود. با افزودن برچسب‌گذاری موج الیوت بالقوه، و فضایی در گوه برای تحقق موج 5 وجود دارد.

در غیر این صورت، الگوی گوه ممکن است در خطر شکسته شدن باشد. پایین به کجا؟ هیچ کس واقعا نمی داند.

ETHUSD_2022-10-19_17-28-43

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا