ارزهای دیجیتال

آیا مارک کوبان نظر خود را در مورد کاردانو تغییر داده است؟

کارآفرین میلیاردر، قاضی کوسه تانک و سرمایه گذار ارزهای دیجیتال مارک کوبان شاخ های قفل شده با مدیر عامل World Mobile، Micky Watkins در این هفته در مورد کاربرد پروژه های ساخته شده در Cardano.

کوبان از لحاظ تاریخی نسبت به کاردانو و کاربرد آن انتقاد داشته است و اخیراً به توییتر روی آورده است تا تردید خود را در مورد پتانسیل موفقیت پروژه های کاردانو در آفریقا ابراز کند.

این پست باعث شد طرفداران کاردانو در توییتر صحبت کنند. جامعه دیدگاه خود را در مورد توانایی بلاک چین برای ارائه خدمات در دنیای واقعی بیان کرد. کوبان پاسخ داد که او داشت نه استقبال زیادی از برنامه های Cardano یا تقاضا برای پرداخت در $ADA دیده شده است.

بحث به سرعت به پروژه مبتنی بر Cardano، World Mobile Token (WMT) کشیده شد، که شبکه جهانی موبایل را به عنوان نمونه ای از ابزار و ارزش واقعی در دنیای واقعی قدرت می دهد. World Mobile یک اقتصاد اشتراک‌گذاری را ارائه می‌کند که به هر کسی اجازه می‌دهد مالک بخشی از شبکه ساخته شده توسط مردم باشد و برای برقراری ارتباط بین مردم در سراسر جهان درآمد کسب کند.

کوبان به سرعت بازگشت و اعلام کرد که شبکه جهانی موبایل و توکن مورد نیاز است.واقعی” مدل کسب و کار برای موفقیت، و پرسید که آیا حتی شروع به کسب درآمد از کاربران در شبکه خود کرده است.

1660326273 920 آیا مارک کوبان نظر خود را در مورد کاردانو تغییر

در این مرحله، میکی واتکینز، مدیرعامل ورلد موبایل وارد بحث شد و با یک پاسخ پاسخ داد توییت با استناد به میانگین درآمد هر واحد شرکت (ARPU) در تانزانیا 3 دلار در ماه.

1660326273 294 آیا مارک کوبان نظر خود را در مورد کاردانو تغییر

یک بحث پرشور و عمومی

این توییت یک بحث طولانی و پرشور بین Watkins و Cuban بود، با کوبایی‌هایی که واتکینز را در مورد مدل کسب‌وکار World Mobile کباب می‌کردند و Watkins با استدلال‌های مبتنی بر داده‌ها در مورد سودمندی، پذیرش و مقیاس‌بندی پاسخ می‌داد.

کوبان در ابتدا شک داشت، اما گفتگو به سرعت تغییر کرد فنی، با کوبایی از واتکینز می پرسد در مورد نوع پروتکل های مش که World Mobile استفاده می کند، پهنای باند مشتری و موارد دیگر.

کوبان و واتکینز همچنین بر سر بازخورد کاربران نهایی با کوبان گفت:

من نمی بینم که شما چیزی از کاربران نهایی واقعی بازتوییت کنید. به همین دلیل است که من در مورد این و همه پست های پروژه کاردانو آفریقا بسیار بدبین هستم. آنها از کاربران نهایی نمی آیند. هر محصول فوق‌العاده‌ای به کاربران این امکان را می‌دهد که به جای آن‌ها صحبت کنند.»

واتکینز با پیوند دادن به یک سری گواهی پاسخ داد فیلم های از کاربران متصل و استفاده از شبکه جهانی موبایل در زنگبار.

تغییر در نگرش

در سرتاسر این بحث پر انرژی، واتکینز و ورلد موبایل به نظر می‌رسید که امتیازات کمی را با کوبان به دست آوردند، کسی که اهداف پروژه و ایده کاهش هزینه‌های سرمایه‌ای را با اجازه دادن به کاربران برای ساخت شبکه و زیرساخت‌های خود ستایش کرد.

1660326273 794 آیا مارک کوبان نظر خود را در مورد کاردانو تغییر

سرانجام، پس از بحث طولانی در مورد نحوه کار گره های شبکه، واتکینز مناظره توییتر را با یک گفتگوی دوستانه و دوستانه امضا کرد. دعوتنامه باز برای بحث بیشتر

مناظره کوبا با واتکینز نشان داد که صرف نظر از شک و تردید پیرامون کاردانو، تنها چیزی که اهمیت دارد راه حل هایی است که بلاک چین ارائه می دهد. ارزش World Mobile و WMT در ابزار واقعی و یک مدل کسب و کار مناسب است که زیر آتش خود «کوسه» قرار دارد. شاید این همان پروژه ای است که باعث می شود کوبایی در نهایت عاشق کاردانو شود.

تصویر: کارآفرین/گتی ایماژ (اریک مک کندلس)


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا