ارزهای دیجیتال

آیا زمستان کریپتو بر دوگلین ها، کاردانو یا لایت کوین تأثیر می گذارد؟ – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

اگر از قبل تحقیق درستی انجام شود، فناوری بلاک چین می تواند سود مناسبی به همراه داشته باشد. زمستان های رمزنگاری این کار را چالش برانگیزتر می کند، همانطور که در مورد بیت کوین (BTC) و سقوط آن در سال 2022 دیدیم. چند توکن برای حفظ زمستان های کریپتو ساخته شده اند، و این مقاله در مورد سه مورد از آنها، یعنی Dogeliens صحبت خواهد کرد. DOGET)، Cardano (ADA) و Litecoin (LTC).

چه کسی به Dogeliens (DOGET) اجازه خروج داد؟

2022 یک توکن جدید به سبک دوج به نام Dogeliens (DOGET) برای ما به ارمغان می آورد. این بلاک چین غیرمتمرکز خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) را در عین شفاف بودن به کاربران خود ارائه می دهد. Dogeliens دارای آکادمی Dogeliens است که “توله های Dogelien” را در مورد ارزهای دیجیتال آموزش می دهد.

از آنجایی که Dogeliens متاورز را عنصر مهمی می‌داند، آکادمی Dogeliens دارای یک کلاس مجازی سازمان‌یافته است که به افراد آموزش می‌دهد و حتی یک تازه‌کار در این زمینه را تبدیل به یک متخصص می‌کند. ارز رمزنگاری شده بومی DOGET نامیده می شود و به عنوان نوعی پرداخت، در میان سایر عملکردها در اکوسیستم استفاده می شود.

اگرچه تحصیلات پایه در آکادمی Dogeliens رایگان است، نماد بومی Dogeliens (DOGET) به عنوان نوعی پرداخت برای برخی از بخش‌های آکادمی ضروری است، که از کاربران می‌خواهد هزینه کمی یا عضویت به عنوان پرداخت داشته باشند.

کاربران باکیفیت می‌توانند انتظار داشته باشند که آکادمی Dogeliens دارای ارزش بالایی است و هر بخش از دنیای ارزهای دیجیتال با جزئیات زیاد پوشش داده شده است. هدف در اینجا این است که Dogeliens را به یک اکوسیستم یک مرحله ای برای فناوری بلاک چین و اطلاعات ارزهای دیجیتال برای «انسان نما» معمولی تبدیل کنیم.

خرید توکن‌های Dogeliens در پیش‌فروش، پاداش‌های خیره‌کننده‌ای مانند پاداش ۱۰ درصدی به کاربرانی که توکن‌ها را در مرحله ۱ پیش‌فروش خریداری می‌کنند و ۸ درصد پاداش دیگر برای خرید مرحله ۲ ارائه می‌دهد.

آیا کاردانو (ADA) به رشد خود ادامه خواهد داد؟

کاردانو (ADA) یک بلاک چین نسل سوم است که از مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) استفاده می کند و کاردانو را در تراکنش ها بسیار کارآمد می کند. کاردانو نیز مقیاس پذیر است. کاردانو بر خلاف بلاکچین‌های مبتنی بر اثبات کار (PoW) اتریوم (ETH) یا بیت‌کوین (BTC) که در حال حاضر با مشکلات مقیاس‌پذیری، هزینه‌های بیش از حد و مشکلات انرژی مواجه هستند، امکان تعامل را فراهم می‌کند. اینها مشکلاتی هستند که Cardano قبلاً به آنها پرداخته است و کاردانو را برای بسیاری از کاربران ارزهای دیجیتال قابل اجرا می کند.

1660398119 997 آیا زمستان کریپتو بر دوگلین ها، کاردانو یا لایت کوین

کاردانو به گونه‌ای ساخته شده است که وقتی فرآیند تولید بلوک در اکوسیستم کاردانو انجام می‌شود، مصرف انرژی را به حداقل برساند. پروتکل Cardano این کار را با حذف نیاز به قدرت هش انجام می دهد. توکن Cardano ADA یک ارز دیجیتال بومی است که در سال 2017 راه اندازی شد و نیروگاه پشت کاردانو است. 45 میلیارد توکن کاردانو (ADA) در گردش است و بازار کاردانو در حال حاضر حدود 11.43 درصد کاهش را در 7 روز گذشته نشان می‌دهد.

لایت کوین (LTC) نقره دیجیتال

لایت کوین یک ارز دیجیتال است که بر شفافیت، تمرکززدایی و سرعت در انجام تراکنش ها تمرکز دارد. تعهد لایت کوین به شفافیت با طراحی منبع باز آن دیده می شود و لایت کوین ها به دلیل سرعت پردازش تراکنش ها شناخته می شوند که گاهی اوقات می تواند امنیت را به دلیل سطوح تأیید تراکنش کمتر کاهش دهد.

این به لایت کوین اجازه می دهد برخلاف زمان 10 دقیقه ای بیت کوین (BTC) زمان تایید کمتر از سه دقیقه داشته باشد. لایت کوین توسط تاجرانی استفاده می شود که کسب و کارهای کوچک انجام می دهند و برای تراکنش هایی که انجام می دهند به امنیت زیادی نیاز ندارند. این توکن در سال 2011 توسط چارلی لی ساخته شد و هنوز هم تا به امروز در لیست 20 برتر سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال قرار دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Dogeliens (DOGET) روی پیوندهای زیر کلیک کنید

پیش فروش: https://ufo.dogeliens.io

وب سایت: http://dogeliens.io/

تلگرام: https://t.me/DogeliensOfficial

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا