ارزهای دیجیتال

آیا این بهترین سکه میم جدید تا 10 برابر است؟ تامادوج در حال سبقت گرفتن از دوج کوین است

وقتی نوبت به یافتن پروژه ای به احتمال زیاد 10 برابر می شود، سکه های میم جدید انتخاب خوبی هستند. به دنبال افزایش شهرت دوج کوین و شیبا اینو، میم کوین‌ها با هیاهوی تبلیغاتی همراه شده‌اند.

در طول این مقاله، نگاهی دقیق به بهترین میم سکه سال خواهیم داشت، توضیح می‌دهیم که چرا احتمال انفجار آن وجود دارد و فرآیند خرید آن را شرح می‌دهیم. بیا یک نگاهی بیندازیم.

بهترین میم کوین جدید تا 10 برابر – انتخاب شماره 1 ما

همه پروژه ها برابر نیستند. با این حال، خوشحالیم که بگوییم که موفق شده ایم بهترین میم کوین جدید را در بازار پیدا کنیم. ما یک نمای کلی از پروژه را در زیر قرار داده ایم و همچنین تحقیقی را برای ارائه یک بررسی جامع از پروژه در بخش زیر انجام داده ایم.

  • تامادوج – بهترین سکه میم جدید بسته بندی شده تا لبه با ابزار

نگاهی دقیق تر به بهترین سکه میم جدید – Tamadog

اکنون که مفهوم تامادوج را درک کردیم، وقت آن است که به بررسی کامل بهترین میم سکه بعدی بپردازیم.

Tamadoge – به طور کلی بهترین سکه میم جدید

سرمایه‌گذارانی که به دنبال فهرست سکه‌های میم جدید هستند، خوشحال می‌شوند، تامادوج بهترین میم کوین جدید در بازار است. برای اینکه بررسی ما برای درک و آموزنده آسان شود، آن را به چهار بخش تقسیم کرده ایم. مروری بر پروژه، نگاهی به کاربرد آن، توضیح توکنومیک و نگاهی اجمالی به برنامه های تیم برای آینده.

بررسی اجمالی

یکی از سکه‌های میم آتی، Tamadoge (TAMA) قرار است با ترکیب سه مورد از داغ‌ترین بخش‌های موجود در بازار، چشم‌انداز مم سکه را تغییر دهد. NFT، Metaverse، و بازی برای کسب درآمد (P2E).

اکوسیستم تامادوج حول دنیای متاورس متمرکز خواهد شد که در آن بازیکنان می توانند حیوانات خانگی پرورش دهند، بزرگ کنند و تجارت کنند. این ویژگی دارای عناصر بازی برای کسب درآمد است، اما با تمرکز بر روی گیم پلی و نه صرفاً مکانیسم های کسب درآمد، همه چیز را تغییر می دهد.

در حال حاضر در پیش فروش بتا، هر توکن TAMA فقط با قیمت 0.01 دلار (حداقل 1000 TAMA) فروخته می شود. با این حال، پس از پایان پیش فروش بتا در 2 سپتامبر، پروژه وارد پیش فروش عمومی می شود و قیمت یک TAMA با 25 درصد افزایش به 0.0125 دلار خواهد رسید. بنابراین، بهترین زمان برای شروع زودهنگام یکی از بهترین پیش فروش های ارزهای دیجیتال است.

همچنین ارزش پیوستن به گروه تلگرام Tamadoge را دارد تا از آخرین تحولات بهترین میم کوین جدید مطلع شوید.

سودمند

برای سرمایه گذارانی که به دنبال سکه های میم خوب برای خرید هستند، ابزار ابزار همیشه باید یک عامل مهم باشد. با این حال، متأسفانه به ندرت پیش می آید که میم کوین ها مقدار معقولی از کاربرد را ارائه دهند. Tamadoge در صدد تغییر آن با اجرای طیف گسترده ای از ویژگی های متمرکز بر ابزار است. این به TAMA اجازه می دهد تا در بازاری که در غیر این صورت تحت سلطه توکن هایی است که تنها ارزش آنها از تبلیغات تبلیغاتی ناشی می شود، واقعا بدرخشد.

پیشنهاد اصلی بهترین سکه میم جدید حیوانات خانگی Tamadoge است. هر حیوان خانگی به عنوان یک NFT نشان داده می شود که به بازیکنان این امکان را می دهد تا بدون زحمت حیوانات خانگی خود را تجارت، خرید و فروش کنند. در حالی که هر حیوان خانگی در ابتدا به شکل اولیه خود خواهد بود، بازیکنان می توانند با دادن اسباب بازی، غذا و لوازم آرایشی به حیوانات خانگی خود (همه اینها در فروشگاه Tamadoge موجود است) آنها را ارتقا دهند.

مکانیک اصلی بازی برای کسب درآمد Tamadoge حول رتبه بندی بازیکن در جدول امتیازات Tamadoge می چرخد. همانطور که یک بازیکن حیوان خانگی خود را بالا می برد و به سطوح جدیدی می رسد، رتبه بندی امتیازات آنها افزایش می یابد. هر چه بازیکن در جدول امتیازات بالاتر باشد، سهم بیشتری از استخر جوایز به او تعلق می گیرد. این کار بازیکنان را تشویق می‌کند تا با خرید آیتم‌ها، حیوان خانگی خود را بالا ببرند، یک اقتصاد قوی در بازی ایجاد کنند و میزان سوختگی TAMA را افزایش دهند (در بخش بعدی در مورد این موضوع بیشتر توضیح خواهیم داد).

علاوه بر ویژگی‌هایی که قبلاً ذکر شد، تامادوج یک دنیای متاورس زیبا ایجاد می‌کند که به درستی آن را Tamaverse نامیده‌اند. در این دنیا، بازیکنان می توانند حیوانات خانگی خود را ببینند، با یکدیگر تعامل داشته باشند و کاوش کنند. با ارائه مکانی به کاربران برای تعامل با یکدیگر در زمان واقعی، Tamadog باید بتواند یک جامعه بسیار قوی ایجاد کند که احتمالاً برای ارزش توکن شگفت‌انگیز خواهد بود.

توکنومیکس

توکنومیک قوی برای موفقیت هر پروژه بسیار مهم است. توکن های تورمی با منابع بی نهایت به سادگی باعث می شوند که رشد یک پروژه بسیار دشوارتر شود. بنابراین، برای اینکه در حال حاضر یکی از بهترین میم کوین ها برای خرید در نظر گرفته شود، یک ارز دیجیتال باید توکنومیک قوی ارائه دهد. خوشبختانه، تامادوج دقیقاً همین را ارائه می دهد.

1660130130 290 آیا این بهترین سکه میم جدید تا 10 برابر است؟

در مجموع 2 میلیارد توکن TAMA در دسترس است. نیمی از آن (1 میلیارد توکن) قبلاً به سرمایه گذاران پیش فروش اختصاص یافته است. 30 درصد دیگر (600 میلیون توکن) وارد یک قفل 10 ساله شده اند و توکن ها به آرامی در طول زمان آزاد می شوند تا به توسعه مستمر Tamadoge کمک کنند. در نهایت، 20٪ از عرضه (200 میلیون توکن) برای لیست در صرافی ها رزرو شده است.

درآمد تولید شده توسط تامادوج نیز به شیوه ای منصفانه توزیع می شود. همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم، برای تراکنش‌های داخلی تامادوج تامادوج 5 درصد سوخت وجود دارد که به بالا نگه داشتن قیمت‌ها و افزایش کمبود توکن کمک می‌کند. 30 درصد از سود به بازاریابی و توسعه پروژه اختصاص می یابد و 65 درصد باقی مانده مستقیماً به استخر جایزه P2E ارسال می شود.

برنامه های آینده

وقتی نوبت به پیدا کردن سکه‌های میم خوب برای خرید می‌رسد، داشتن برنامه‌های قوی برای آینده به همان اندازه مهم است که کاربرد فراوان و توکنومیک خوب. در حالی که تامادوج فهرست بلندبالایی از برنامه‌های آینده دارد، ما تعدادی از هیجان‌انگیزترین آنها را گردآوری کرده‌ایم.

1660130130 164 آیا این بهترین سکه میم جدید تا 10 برابر است؟

لیست های CEX – برای اینکه یک پروژه به محبوبیت گسترده برسد، باید در یک بورس متمرکز فهرست شود. برخلاف اکثریت قریب به اتفاق کوین های میم جدید، Tamadog در حال حاضر یک لیست CEX تایید شده در صرافی LBANK دارد.

Metaverse Partnerships – در طول سه ماهه اول 2023، Tamadouge قرار است مجموعه‌ای از مشارکت‌ها را با پروژه‌های تثبیت‌شده Metaverse اعلام کند.

اپلیکیشن واقعیت افزوده – Iدر سه ماهه چهارم سال 2023، برنامه Tamadoge AR قرار است منتشر شود که حیوانات خانگی تامادوج را وارد دنیای واقعی خواهد کرد.

چرا تامادوج قرار است در بازار کریپتو منفجر شود؟

رمزگشایی اینکه کدام سکه های میم منفجر می شوند می تواند دشوار باشد. با این حال، تمام قطعات در حال حاضر در جای خود هستند تا تامادوج عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

برای هر کسی که نمی‌داند کدام سکه میم را بخرد، Tamadog بهترین گزینه است. قرار است از شناخت برند سکه‌های میم محبوب مانند Dogecoin استفاده کند، در حالی که مقادیر زیادی از ابزار را نیز اضافه کند. اگر Dogecoin بتواند به 10 رمزارز برتر تبدیل شود و به سختی هیچ کاربردی داشته باشد، دلیلی وجود ندارد که تامادوج نتواند حتی بالاتر از این هم صعود کند.

فهرست ها در صرافی های متمرکز تقاضا را به شدت افزایش می دهند. با افزایش تقاضا برای توکن، قیمت آن نیز به دنبال خواهد داشت. بنابراین، Tamadoge داشتن یک لیست CEX تایید شده تنها چند هفته پس از پیش فروش، نشانه ای عالی از تبدیل شدن به بهترین میم کوین جدید در بازار است.

نحوه خرید تاما

برای اینکه برای افرادی که نمی‌دانند بهترین سکه میم برای سرمایه‌گذاری برای خرید TAMA آسان است، ما این راهنمای دقیق را ایجاد کرده‌ایم.

مرحله 1 – ثبت نام در یک Exchange

برای خرید TAMA به اتریوم نیاز است. این را می توان از یک صرافی تنظیم شده مانند eToro یا مستقیماً از وب سایت Tamadoge با استفاده از کارت اعتباری/دبیت دریافت کرد.

1660130130 866 آیا این بهترین سکه میم جدید تا 10 برابر است؟

اکنون eToro را ببینید

دارایی‌های رمزنگاری شده یک محصول سرمایه‌گذاری غیرقابل فرار بسیار فرار است. بدون حمایت از سرمایه گذاران بریتانیا یا اتحادیه اروپا

مرحله 2 – سپرده گذاری و خرید ETH

در مرحله بعد، روی دکمه Deposit Funds کلیک کنید، تصمیم بگیرید که چه مقدار سرمایه گذاری کنید و “Deposit” را فشار دهید. سپس، روی نوار جستجو کلیک کنید، “ETH” را وارد کنید، “Trade” را فشار دهید، تصمیم بگیرید چقدر ETH بخرید و “Open Trade” را فشار دهید.

1660130131 827 آیا این بهترین سکه میم جدید تا 10 برابر است؟

مرحله 3 – ایجاد MetaMask و ارسال ETH

پس از آن، با دانلود افزونه مرورگر MetaMask یا برنامه تلفن همراه و دنبال کردن دستورالعمل‌های روی صفحه، یک کیف پول راه‌اندازی کنید. پس از تکمیل تنظیمات اولیه، اطمینان حاصل کنید که کیف پول در شبکه اتریوم است و ETH را از eToro به MetaMask از طریق کیف پول eToro Money Wallet خارج کنید.

1660130131 146 آیا این بهترین سکه میم جدید تا 10 برابر است؟

مرحله 4 – کیف پول را وصل کنید و TAMA بخرید

اکنون به سایت پیش فروش Tamadoge بروید، «Connect Wallet» را فشار دهید، MetaMask را انتخاب کنید و اتصال را تأیید کنید. سپس، روی «خرید تامادوج» کلیک کنید، تعداد توکن‌های خرید (حداقل 1000) را انتخاب کنید و «تبدیل ETH» را فشار دهید. به محض اینکه بتا و پیش فروش عمومی به پایان رسید، توکن ها در وب سایت Tamadoge قابل مطالبه خواهند بود.

1660130131 958 آیا این بهترین سکه میم جدید تا 10 برابر است؟

از پیش فروش تامادوج دیدن کنید

نتیجه

Tamadog به طور بالقوه بهترین میم کوین جدید در بازار است. در حال جمع آوری بخار بوده است و با لیست تایید شده CEX و موارد دیگر در دست ساخت، احتمالا در ماه های آینده منفجر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا