ارزهای دیجیتال

آیا احتمال بازپرداخت قربانیان Terra UST وجود دارد؟ بیایید دریابیم

پس از اتفاقات اخیر در جامعه Terra پس از آنچه به عنوان بزرگترین سقوط در صنعت کریپتو شناخته می شود، قربانیان انتظار بازپرداخت دارند. بنیانگذار LUNA دو کوون در مصاحبه Unchained به سوالات قربانیان پاسخ داد.

در این مصاحبه، Unchained پرسید که آیا دارندگان پیش دپگ UST بازپرداخت دریافت خواهند کرد یا این که قالیچه کشی است. بنیانگذار Terra از قول خود مبنی بر جبران خسارت به دارندگان پیش دپگ UST با USDT و USDC که از طریق توییتی در ماه می انجام داد، اجتناب کرد. وی بیان کرد که چرا Luna Foundation Guard (LFG) نمی تواند به کاربران خسارت بدهد.

بنیانگذار Terra می گوید، تا زمانی که تمام اقدامات دعوی قضایی حل نشود، بازپرداختی وجود ندارد

دو کوون با بیان دلایل خود گفت LFG در وضعیتی نیست که بتواند دارایی های خود را نقد کند. او به اقدامات قانونی در حال انتظار علیه LFG اشاره کرد و گفت تا زمانی که همه چیز حل نشود، آنها توکن توزیع نمی کنند.

با این حال، بنیانگذار LUNA نمی داند که مراحل قانونی چقدر طول می کشد و چه زمانی تمام می شود. او گفت که ایده غرامت مانند یک تلاش خیریه برای توزیع 313 بیت کوین در USDT و USDC بین دارندگان است. با این حال، او بر عدم بازپرداخت اصرار داشت.

بیت کوین در نمودار روزانه پایین می ماند. منبع: BTCUSDT Tradingview

علاوه بر این، Do Kwon در حالی که از دست دادن سرمایه گذاران در سقوط Terra-LUNA ابراز تاسف کرد، داشتن وجوه شخصی برای بازپرداخت را انکار کرد.

در پی چندین اقدام علیه بنیانگذار لونا، پاسپورت کره جنوبی وی باطل شده و در این هفته باطل خواهد شد. با این حال، او قصد ندارد به زودی به کره جنوبی بازگردد یا با دادستانی همکاری کند.

آیا کوون ادعا می کند که هیچ حکم بازداشتی علیه او صادر نشده است و نام خود را در اعلامیه قرمز اینترپل دیده است؟ ماه گذشته، دادستان های کره جنوبی موسس Terra را تحت تعقیب قرار دادند و حکم بازداشت او را صادر کردند. دادستان ها همچنین ادعا کردند که مجوز اضافه کردن نام او به اعلامیه قرمز اینترپل را دریافت کرده اند.

محل نگهداری دو کوون هنوز ناشناخته است در حالی که او کار روی LUNC را انکار می کند

در همین حال، محل اختفای دو کوون هنوز مشخص نیست و او در مصاحبه های خود از بحث در مورد آن اجتناب می کند.

با توجه به کمپین بازیابی Terra Classic در حال انجام Terra Rebels، بنیانگذار Terra هرگونه ارتباط را رد کرد. او گفت که روی Terra Classic کار نمی کند، اما Terra Station همچنان از LUNC پشتیبانی می کند. با این حال، Terra Rebels با نقشه راه خود قصد دارند مستقل از LUNA باقی بمانند.

در ماه سپتامبر، گروه توسعه‌دهنده داوطلب Terra Rebel نقشه راه Terra Classic Revival خود را منتشر کرد. در آنها توییت در 29 سپتامبر، این گروه اعلام کرد که نقشه راه و کاغذ سفید در وب سایت آنها موجود است. آنها همچنین گفتند که ممکن است تغییر کند و اعلام کردند که آماده پذیرش حمایت مالی هستند.

Featured Image From Pixabay, Charts From Tradingview


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا