ارزهای دیجیتال

آیا اجرای چندگانه بیت کوین خطرناک است؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری است توسط بیل اسکورزبی، صاحب یک کسب و کار کوچک مبتنی بر بیت کوین و نویسنده چندین راهنما برای نگهداری از بیت کوین.

اشکالاتی که اخیراً باعث عدم هماهنگی بسیاری از گره‌های LND با بلاک چین بیت کوین شده است، احتمالاً به دلیل اجرای جایگزین ایجاد شده است.

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که “چه کسی در دنیا از چیزی غیر از بیت کوین Core استفاده می کند؟” شاید نمی دانستید که پیاده سازی های دیگری از بیت کوین وجود دارد. شاید مطمئن نیستید که اجرای متفاوت به چه معناست.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا