ارزهای دیجیتال

آیا اتریوم پایین آمده است؟ رگه شمعدان سبز نشان دهنده ریکاوری است

شاخص های فنی قوی برای قیمت اتریوم نشان می دهد که روند صعودی ممکن است تازه شروع شده باشد.

اتریوم پایین آمده است؟

اتریوم [ETH] طی پنج روز گذشته از منطقه تقاضای یک ماهه خود در محدوده 1049 دلار بهبود یافته است. در نتیجه اجرای اخیر کندل‌های سبز، اتریوم اکنون تحت کنترل صعودی برای آینده نزدیک است.

در حال حاضر قیمت اتریوم 1563 دلار است. در پاسخ به سرکوب یک ساله خرس، گاو نر نشان می دهد که تلافی شدیدی دارد. اگر خرس‌ها نتوانند روند صعودی را متوقف کنند، قیمت ETH احتمالاً تا 1650 دلار افزایش خواهد یافت. این یک علامت هدف بزرگ در 1450 دلار تعیین کرده است.

ETH/USD trades at $1,563. Source: TradingView

اتریوم بیش از نیمی از ارزش خود را تنها در 9 روز زمانی که در مرحله رکود قبلی خود بود (از 10 ژوئن) از دست داد. در نتیجه، در 19 ژوئن، alt به پایین ترین حد خود در 17 ماه گذشته نزدیک شد.

با این حال، گاوها به سرعت منطقه تقاضای منطقه 1049 دلاری را تأیید کردند و یک رستاخیز کانال بالا (زرد) را در بازه زمانی 4 ساعته تبلیغ کردند. در نتیجه افزایش صعودی، EMA 20 (قرمز) بالاتر از EMA 200 (فیروزه ای) قرار گرفت.

اگر خرس‌ها از سطح 61.8 درصد بهبود یابند، ممکن است دوباره سطح 1390 دلار را آزمایش کنند. خرابی بیشتر از کانال بالا می تواند منجر به آزمایش مجدد 20 EMA در شمال قبل از بهبود احتمالی شود.

سرمایه‌گذارانی که در هفته گذشته در معاملات صعودی شرکت کردند، 35 درصد در وضعیت سیاه قرار دارند. با قیمت 1304 دلار، گاوهایی که به دنبال پیوستن به بازار هستند، باطل می شوند. اگر خرس‌ها از این سد عبور کنند و به سمت 970 دلار سقوط کنند، ممکن است قیمت اتریوم 45 درصد کاهش یابد.

مطالب مرتبط | TA: اتریوم از بیت کوین پیشی گرفت، چرا ETH می تواند به 1500 دلار برسد

آیا Merge Pushing Price است؟

از زمانی که برنامه Merge عمومی شد، فعالیت معاملاتی در بازار ETH افزایش یافته است. لوک مارتین، پادکستر، در یک توییت این افزایش قیمت به دلیل اخبار مربوط به ادغام ETH بود.

تجارت ادغام ETH آغاز می شود: از زمان به روز رسانی جدول زمانی ادغام، عملکرد بهتری داشته است.

هرچند ممکن است برنامه ادغام پس از تاریخ از پیش تعیین شده تمدید شود. این بیشتر به این بستگی دارد که چگونه ادغام Goerli به خوبی اجرا شود. حسیب قریشی کارشناس Crypto VC پیش بینی کرد که بازه زمانی ادغام به تعویق خواهد افتاد.

مطالب مرتبط | Liquidations از 230 میلیون دلار به عنوان بشکه اتریوم از 1400 دلار عبور کرد

Featured image from iStock Photo, charts from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا