ارزهای دیجیتال

آیا اتریوم می تواند از ضررهای بیشتر جلوگیری کند زیرا Altcoin King ETH 7% در 7 روز گذشته سقوط می کند؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

از آنجایی که ارزهای دیجیتال اصلی بیت کوین و اتریوم بر اثر فشارهای اقتصاد کلان و سایر عوامل دچار افت شدند، درد بیشتری به بازارها وارد شد. تا زمان نگارش مقاله، اتر آلتکوین برتر در بازه زمانی هفتگی نزدیک به 7 درصد از دست داده است.

این در سایر آلتکوین‌ها منعکس می‌شود، زیرا بیشتر، اگر نه همه، در کنار ETH حرکت می‌کنند. با این حال، اگر کریپتو بیشتر به سمت پایین سقوط کند، آیا ضربه سنگینی به بازار گسترده‌تر نیز وارد می‌کند؟

موج شوک FTX هنوز احساس می شود

از زمان فروپاشی صرافی کریپتو FTX، اتریوم در وضعیت قرمز قرار داشته است، اما پس از آن این امر مانند سایر ارزهای دیجیتال طبیعی به نظر می رسد.

با این حال، کاهش ارزش ETH پس از رسیدن به رکورد 4635 دلار در دسامبر سال گذشته آغاز شد. از آن زمان، کریپتو بالا و پایین‌های زیادی داشته است، اما بیشتر مورد دوم.

با کاهش شدید کارمزدهای شبکه اتریوم از 12.8 میلیون دلار در 13 ژوئن به 2.9 میلیون دلار در روز، قیمت اتر کاهش یافت. ارزش کل قفل شده (TVL) در قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم نیز در 24 ساعت گذشته 4.5 درصد کاهش یافته است.

سایر عوامل در بازی برای ETH

در نتیجه اتفاقات اخیر رنج بیشتری بر ETH وارد شده است. به عنوان مثال، فدرال رزرو آمریکا هفته گذشته نرخ بهره را افزایش داد و به خرس‌ها اجازه داد تا محدوده قیمت حمایتی فعلی 1164 دلار را آزمایش کنند.

اگر سکه حمایت فعلی خود را بشکند، درد بیشتری در بازار پیش بینی می شود. اکثر آلتکوین‌های موجود در فهرست 10 برتر Coingecko به شدت با ETH مرتبط هستند، بنابراین این برای بازار آلت‌کوین قابل توجه است.

بنابراین، اگر ETH کاهش یابد، سایر دارندگان ارزهای دیجیتال ممکن است این را به عنوان نشانه ای از ضعف بازار تعبیر کنند که منجر به فلاکت بیشتر بازار می شود. ETH با 0.2% کاهش در 24 ساعت گذشته با 1184 دلار معامله می شود.

ETH total market cap on a descent and settles today at $144 billion | Chart: TradingView.com

اتریوم: مبارزه بیشتر پیش بینی می شود؟

امروزه، شاخص‌های برجسته‌ای مانند S&P 500 و Dow Jones به دلیل ترس از رکود اقتصادی که بر احساسات پیرامون کریپتو تأثیر می‌گذارد، چند درصد کاهش یافته است.

اگر افزایش بیشتر نرخ در ابتدای سه ماهه اول سال آینده اتفاق بیفتد، ممکن است اتریوم در حفظ سرمایه گذاران با مشکل مواجه شود.

علیرغم این واقعیت که آلتکوین در هفت روز گذشته 7 درصد کاهش یافته است، ما انتظار داریم که شاهد یک عقب نشینی صعودی خفیف باشیم تا بتوانیم یک بار دیگر سطح 1222 دلار را به عنوان مقاومت آزمایش کنیم.

در حال حاضر، نوسانات قبلی قیمت توکن نشان می دهد که بهبودی در حال شکل گیری است. با این حال، این با دلایل منفی اقتصاد کلان و یک ذهنیت بازار بسیار بدبینانه که ادامه بازار نزولی است که قبل از رویدادهای جاری است، متعادل می شود.

سرمایه گذاران و معامله گران باید محتاط باشند زیرا نوسانات فعلی بازار ممکن است در کوتاه مدت موقعیت های خرید را باطل کند. اگر ETH به عقبگرد ادامه دهد، شکی وجود نخواهد داشت که آلتکوین ها دردسر خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا