ارزهای دیجیتال

آیا اتریوم قبل از ادغام 2000 دلار شکست خواهد خورد؟

اتریوم در ماه گذشته پس از اعلامیه ادغام، یک حرکت صعودی بزرگ را ثبت کرده است. زمان راه‌اندازی مشخص‌تر در ماه سپتامبر شاهد افزایش بازار حول آلت‌کوین بود و باعث افزایش شدید آن شد. هر روز ادغام نزدیک‌تر می‌شود و اتریوم سطح فنی دیگری را آزمایش می‌کند. این بار، ارز دیجیتال با ادامه تجارت در فضای سبز، سطح 2000 دلار را در نظر گرفته است.

آیا ETH به 2000 دلار می رسد؟

آخرین شکست اتریوم به بالای سطح 1900 دلار، پایه و اساس یک جهش بیشتر به سمت بالا را گذاشته است. این بار، ETH به سطح فنی مهم 2000 دلار نگاه می کند، جایی که خرس ها اکنون موضع خود را شروع کرده اند.

با این حال، با وجود مقاومت در حال افزایش، روند انباشت در ETH حرکت قوی برای آن فراهم کرده است. تنها در 30 روز گذشته، دارایی دیجیتال بیش از 50 درصد به ارزش آن افزوده است، اما گاوها از این راضی نیستند.

داده ها نشان می دهد که نهنگ های اتریوم از قیمت های پایین استفاده کرده و سرمایه گذاری های خود را افزایش داده اند. یک نهنگ در هفته‌های گذشته تقریباً 1.7 میلیارد دلار در قراردادهای آتی ETH خریده بود و دیگران نیز به دنبال آن حرکت کردند.

ETH jumps above $1,900 | Source: ETHUSD on TradingView.com

جریان‌های خالص مبادله نیز نزول انباشت مشابهی را نشان می‌دهند که در آن سرمایه‌گذاران به دنبال خروج ETH خود از مبادلات متمرکز هستند. در 24 ساعت گذشته، دلار739.3 میلیون ETH از CEX منتقل شد، که جریان خالص منفی 156.7 میلیون دلار را برای روز به جا گذاشت.

ادغام اتریوم باعث رشد می شود

در این مرحله، دیگر بر کسی پوشیده نیست که ادغام اتریوم پشت رشد ثبت شده اخیر است. پیش‌بینی‌های فزاینده‌ای در مورد ارتقا وجود دارد، با احساسات متفاوتی از سوی سرمایه‌گذاران در مورد آنچه بعد از آن اتفاق می‌افتد، اما چیزی که ثابت باقی مانده است، احساسات صعودی در ادغام است.

همانطور که انتظار می رفت، پشتیبانی گسترده ای از هارد فورک ها وجود داشته است، که انتظار می رود پس از ادغام اتفاق بیفتد، اما ETH PoS هنوز هم پشتیبانی گسترده ای دریافت می کند. کاربران بیشتری نیز برای به اشتراک گذاشتن ETH خود قبل از ادغام هجوم آورده‌اند که منجر به ثبت رکورد تعداد ETH شده است. در این مرحله، حدود 10٪ از کل عرضه ETH در معرض خطر است.

هیچ اطمینانی وجود ندارد که پس از تکمیل ارتقا، چه اتفاقی برای قیمت ETH خواهد افتاد. بسته به تمایل سرمایه‌گذاران نسبت به دارایی دیجیتال، قیمت می‌تواند به هر سمتی پیش برود. با این حال، اتفاق نظر وجود دارد که حرکت به سمت اثبات سهام یک رویداد محوری برای حرکت شبکه به سمت پذیرش جریان اصلی است.

Featured image from MARCA, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای اطلاعات بازار، به‌روزرسانی‌ها و توییت‌های خنده‌دار گاه به گاه…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا