ارزهای دیجیتال

آکادمی Nas و کالج نامرئی آکادمی رمزنگاری Web3 خود را معرفی کردند که از طریق NFT های غیرمتمرکز قابل دسترسی است

جذابیت فزاینده وب 3 و ارزهای دیجیتال باعث ایجاد شوک در بین کاربران اصلی می شود. ابتکاراتی مانند Invisible College به مردم کمک می کند تا این مرز جدید و فرصت های آن را بهتر درک کنند. یک آکادمی جدید کریپتو از طریق مشارکت با آکادمی Nas راه اندازی شده است که تنها با داشتن NFT غیرمتمرکز می توان به آن دسترسی داشت.

کالج نامرئی با آکادمی ناس همکاری می کند

پروژه کالج نامرئی یک هدف ساده دارد: آگاهی بیشتر مردم در مورد وب 3 و فرصت های زیادی که این فناوری نشان می دهد. این فرآیند شامل ارائه مطالب آموزشی در مورد یادگیری، سرمایه گذاری و ساخت در یک محیط وب 3 است. علاوه بر این، تیم تجربه عملی را با این فناوری فراهم می کند، زیرا اعضا مالکیت آموزش خود را از طریق مجموعه Decentralien NFT به دست می آورند. این NFT برای دسترسی به دوره های مختلف عمیق، رویدادهای هفتگی و پشتیبانی آنلاین ضروری است.

در حالی که پروژه کالج نامرئی موفق بوده است، تیم همیشه به آینده نگاه می کند. همکاری اخیر آن با آکادمی ناس نقش مهمی در این طرح توسعه ایفا می کند. آکادمی ناس یک پلتفرم فناوری پیشرو است که سازندگان می توانند از طریق آموزش جوامعی را ایجاد کنند. علاوه بر این، تیم آکادمی Nas قاطعانه بر این باور است که سازندگان محتوا می‌توانند با به اشتراک گذاشتن دانش و تعامل با مخاطبان جهانی، معلمان عالی باشند.

از طریق همکاری جدید، کالج اینویزیبل و آکادمی ناس یک آکادمی رمزنگاری برای وب 3 ایجاد کرده اند. مجموعه ای اختصاصی از دوره ها برای تمرکز بر موضوعاتی از سرمایه گذاری NFT گرفته تا مبانی ارزهای دیجیتال و ایجاد جامعه تا ویرایش ویدئو ایجاد شده است. آکادمی جدید اولین سال تحصیلی را در 1 سپتامبر 2022 آغاز می کند و همه اعضای کالج نامرئی دارنده NFT غیرمتمرکز می توانند در آن شرکت کنند. علاوه بر این، آنها به بیش از 18 دوره وب 3 و سازندگان میزبانی شده در پلتفرم آکادمی Nas دسترسی خواهند داشت.

علاوه بر این، آکادمی کریپتو برای web3 همچنان محتوای بیشتری را از کارشناسان صنعت و مدرسان برجسته وب3 دریافت خواهد کرد. بحث زیادی در مورد آن وجود دارد، زیرا اینترنت غیرمتمرکز شباهت زیادی به هر چیزی که قبلا داشته است ندارد. کالج نامرئی می خواهد به پیشروترین کتابخانه آموزش وب 3 در اینترنت تبدیل شود. با دوره های آموزشی به ارزش بیش از 2000 دلار که از روز اول در دسترس هستند، سرمایه گذاری جدید شروع خوبی دارد.

مرزی جدید برای ابزار NFT

یکی از نظراتی که اغلب شنیده می شود این است که چگونه توکن های غیرقابل تعویض، قابلیت استفاده محدودی فراتر از حدس و گمان را ارائه می دهند. در حالی که این ممکن است برای اکثر مجموعه ها صادق باشد، Decentraliens نشان می دهد که راه هایی برای فعال کردن ابزار دنیای واقعی در هر زمان وجود دارد. این نیاز به یک طرز فکر خارج از چارچوب دارد، زیرا تعداد کمی از مردم انتظار داشتند که NFTها به “گذرنامه” برای دسترسی به محتوای آموزشی به این سرعت تبدیل شوند. با این حال، صنعت همیشه در حال تحول است و ایده‌های جدید توسط افرادی که به اندازه کافی شجاع هستند تا به ناشناخته‌ها وارد شوند، مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

مدیر عامل آکادمی ناس، نصیر یاسین می‌گوید:

وب 3 چیزی بیش از یک موضوع جذاب برای دوره هاست. ما بر این باوریم که NFT ها می توانند روشی را که دانش آموزان از آموزش آنلاین استفاده می کنند دوباره ابداع کنند و به مردم اجازه دهند تا بخشی از اینترنت را داشته باشند. به همین دلیل ما می خواستیم با یک جامعه رویایی در قالب کالج نامرئی شریک شویم. ما برای کمک به آموزش و آوردن موج بعدی کاربران به وب 3 هیجان زده هستیم.

علاقه مندان به صنعت انتظار دارند توکن های غیرقابل تعویض به یک استاندارد اینترنتی جدید برای مالکیت محتوا تبدیل شوند. نه فقط برای سازندگان، بلکه در زمینه های دیگر، از جمله آموزش. علیرغم منحنی یادگیری شیب دار مرتبط با فناوری وب 3 امروزه، رویکرد کالج نامرئی و آکادمی ناس انگیزه ارزشمندی برای کشف این مرز جدید ارائه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا