ارزهای دیجیتال

آمار ماهانه بیت کوین: مبنای هزینه، دارندگان بلندمدت، و پایین دوره ای

در این ماه ماهنامه بیت کوینARK Invest بر روی اتریوم و ادغام متمرکز شد. به عنوان غذای جانبی، آنها برخی از آمارهای ممتاز و قابل بررسی را منتشر کردند که ما قصد داریم آنها را پوشش دهیم. به بازار اهمیت ندهید، شبکه بیت کوین بدون در نظر گرفتن بلوک به بلوک به تولید ادامه می دهد. با این حال، آماری که کل این فعالیت تولید می کند می تواند در درک بازار بسیار مهم باشد.

این جایی است که ماهنامه بیت کوین متعلق به ARK Invest وارد می شود. این نشریه خود را به عنوان “گزارش درآمد” تعریف می کند که فعالیت های زنجیره ای را شرح می دهد و باز بودن، شفافیت و دسترسی به داده های بلاک چین را به نمایش می گذارد. بنابراین، داده‌هایی که می‌خواهیم پوشش دهیم دلیل ماهانه بیت‌کوین است.

ماهنامه بیت کوین: میانگین متحرک 200 هفته و مبنای هزینه سرمایه گذار

  • پس از بسته شدن به بالاتر از میانگین متحرک 200 هفته ای خود در جولای، قیمت 1 بیت کوین معکوس شد و در ماه آگوست به زیر آن سقوط کرد. در حال حاضر در 22680 دلار، میانگین متحرک 200 هفته ای اکنون به نظر می رسد مقاومت باشد.

مرکز نمی توانست نگه دارد. بهبود قیمت کوتاه مدت بود. بازارها در کل قرمز هستند و بیت کوین نیز از این قاعده مستثنی نیست. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین 19874 دلار معامله می شود. برای کسانی که امتیاز را حفظ می کنند، این دقیقاً زیر بالاترین رکورد تاریخ چرخه گذشته 20 هزار دلار است. چیزی که نباید بیفتد، اما چند درجه خطا همیشه قابل درک است.

  • بیت کوین در حال حاضر بالاتر از هزینه سرمایه گذار با 19,360 دلار معامله می شود که قوی ترین سطح پشتیبانی زنجیره ای آن است (…) نکته مهم این است که در طول تاریخ بیت کوین، معامله با قیمت سرمایه گذار معمولاً روند پایانی را نشان می دهد.

روزگار سختی است، اما بیت کوین همچنان بالاتر از هزینه سرمایه گذار معامله می شود. ماهنامه بیت کوین توضیح می دهد، “قیمت سرمایه گذار با کم کردن هزینه ماینرها از هزینه عمومی بازار محاسبه می شود.” همانطور که می بینیم، ماهنامه بیت کوین در حال فراخوانی پایین است. آنها آن را دقیقاً با آن کلمات نگفتند، اما مطمئناً آن را القا کردند.

با این حال آیا پایین واقعاً داخل است؟

BTC price chart for 09/17/2022 on Gemini | Source: BTC/USD on TradingView.com

ماهنامه بیت کوین: دارندگان کوتاه مدت در مقابل. دارنده بلند مدت

  • مبنای هزینه دارنده کوتاه مدت (STH) به پایه هزینه دارنده بلندمدت (LTH) نزدیک می شود – رویدادی که در گذشته پایین های چرخه ای را نشان داده است. (…) از پایان ماه جولای، تفاوت بین هزینه های کوتاه مدت و بلند مدت دارندگان از 5840 دلار به 2500 دلار کاهش یافته است.

ماهنامه بیت‌کوین آن را نشانه‌ای از این می‌داند که «بازار معمولاً در حال تسلیم شدن و بازگشت به مشارکت بلندمدت است». روند تثبیت بیت کوین ممکن است به زودی به پایان برسد. هرچند می‌توانستیم برای مدتی در قسمت پایینی بمانیم. قبلا این اتفاق افتاده است. نکته این است که همه شاخص‌هایی که ماهنامه بیت کوین در این ماه برجسته کرده است در یک جهت است. به پایین.

  • عرضه توسط دارندگان بلندمدت بیت کوین 34500 سکه تا رسیدن به 13.55 میلیون سکه فاصله دارد که بالاترین رکورد تاریخ است. عرضه بلندمدت 70.6 درصد از کل عرضه موجود را تشکیل می دهد.

این یکی از همه آمارهای برجسته صعودی ترین است. برای روشن‌تر شدن، سکه‌هایی که ۱۵۵ روز یا بیشتر حرکت نکرده‌اند، واجد شرایط «عرضه دارندگان بلندمدت» هستند. گردشگران و مردمی که امید زیادی داشتند خیلی وقت پیش رفتند. و سهم شیر از عرضه بیت کوین اکنون در اختیار مؤمنان واقعی است. وضعیت قابل توجهی که به اندازه کافی به آن اشاره نمی شود.

درباره ادغام اتریوم

  • در ماه آگوست، اتر 7.6 درصد از بیت کوین بهتر بود (…) از نظر تاریخی، اتر در بازارهای صعودی «ریسک» بهتر از بیت کوین عمل کرد و در بازارهای نزولی «خطرناک» عملکرد ضعیفی داشت.

اثرات ادغام در کل داستان بر بازار تأثیر گذاشت. حتی با وجود اینکه ما در یک “بازار نزولی خطرناک” هستیم، ETH بازار را برای مدتی در آنجا رهبری کرد. آنها این شاهکار اسطوره ای را به انجام رساندند و … بازار به سمت آنها چرخید. پس از انجام کاری که به نظر می رسید ماموریت انجام شد، قیمت اتریوم شروع به خونریزی کرد.

این همان چیزی است که ماهنامه بیت کوین در آن پنهان شده بود.

Featured Image by Maxim Hopman on Unsplash  | Charts by TradingView

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا