ارزهای دیجیتال

آلت کوین هایی که باید قبل از رالی بعدی گاو نر خریداری شوند: FTX، بیت کوین پیچیده و Rocketize – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

توکن‌های رمزنگاری جدید در سال 2022 بازار را تسخیر خواهند کرد. اما، اگر سه ماهه دوم چیزی در مورد بازار ارزهای دیجیتال به ما یاد دهد، این سرخوشی هنوز به پایان نرسیده است و امسال ممکن است رکوردشکنی دیگری باشد.

با این حال، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) تنها ارزهایی نیستند که در خطر هستند. بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده شانس خوبی برای ایجاد تغییر در بازار در سال جاری و ارائه سرمایه‌گذاران با بازده چند باگر در سال 2022 دارند.

اگر به دنبال ارزهای رمزنگاری شده با پتانسیل گسترش در بازار بیش از حد اشباع شده هستید، سرمایه گذاری در بیت کوین پیچیده (WBTC)، FTX (FTT) و Rocketize (JATO) منطقی است.

بیایید بررسی کنیم که چرا این سه دارایی دیجیتال در طول زمان به سرمایه گذاران پاداش های بزرگی ارائه می کنند.

آلت کوین هایی که باید قبل از رالی بعدی گاو نر خریداری شوند: FTX، بیت کوین پیچیده و Rocketize - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

سکه برتر در یک بسته نرم افزاری

بیت کوین پیچیده (WBTC) یک ارز ERC-20 مبتنی بر اتریوم (ETH) است که به عنوان جایگزین بیت کوین (BTC) عمل می کند. ادغام WBTC با کیف پول های اتریوم، برنامه های غیرمتمرکز (dApps) و قراردادهای هوشمند یک مزیت قابل توجه است.

از طریق شریک WBTC، 1 بیت کوین ممکن است با 1 بیت کوین پیچیده شده معامله شود و بالعکس. WBTC ایجاد شد تا به صاحبان بیت کوین اجازه دهد در برنامه های محبوب DeFi اتریوم شرکت کنند.

این ویژگی قابلیت همکاری به دارندگان کریپتو اجازه می دهد تا نقش فعال تری در برنامه های غیرمتمرکز داشته باشند و نقدینگی پلتفرم های قراردادهای هوشمند را افزایش دهند.

بر اساس کافه تریدر، WBTC در حال حاضر با قیمت 20000 دلار معامله می‌شود و از زمان راه‌اندازی خود بازدهی 1033 درصدی را به سرمایه‌گذاران اولیه ارائه کرده است که آن را تبدیل به یک ارز DeFi به سرعت در حال رشد کرده است.

مبادله آینده

FTX (FTT)، همراه با Binance، Uniswap و Crypto.com، یک صرافی ارزهای دیجیتال است که توکن بومی خود، FTT را ارائه می‌کند، که خود را به عنوان یک 30 ارز دیجیتال برتر واقعی معرفی می‌کند.

توکن FTT توکن اصلی در صرافی ارزهای دیجیتال FTX است و دارندگان آن با تخفیف و سایر مشوق‌ها پاداش می‌گیرند.

صرافی FTX و Web3 Ladies، یک جنبش جمعی که به ترویج فناوری در بین زنان اختصاص دارد، رسماً توافق نامه ای رسمی برای همکاری در “WomenWhoCrypto” امضا کردند، یک کمپین جدید که پذیرش و پذیرش بیشتر زنان آفریقایی را در دنیای رمزنگاری تقویت می کند.

پیش بینی می شود با گسترش FTX در سراسر آفریقا و افزایش پشتیبانی از ارزهای فیات، قیمت توکن FTT افزایش یابد.

آن را به ماه؟

Rocketize (JATO) یک رمز ارز دیجیتال جدید است که برای خرید در دوره پیش فروش در دسترس است. اگر می خواهید این سکه را بخرید، سعی کنید در دوره پیش فروش به مقدار زیاد خرید کنید، زیرا پاداش های اضافی و سایر معاملات جذاب را ارائه می دهد.

توکن JATO در داخل اکوسیستم Rocketize در حال ساخت استفاده خواهد شد. این یک پروژه غیرمتمرکز است، به این معنی که دارندگان توکن JATO نقشی در سرنوشت پروژه خواهند داشت. هر تراکنش مشمول مالیات 2 درصدی خواهد بود که نیمی از آن به دارندگان توکن JATO پرداخت می شود.

انجمن Rocketize “ملت اتمی” نامیده خواهد شد. در حالی که توکن JATO از جوامع میم برای ایجاد هیجان برای ارز استفاده می کند، همچنین تلاش خواهد کرد تا اتحادهایی ایجاد کند و ابزارهای مفیدی را برای اکوسیستم خود اجرا کند.

1662035720 401 آلت کوین هایی که باید قبل از رالی بعدی گاو
آلت کوین هایی که باید قبل از رالی بعدی گاو نر خریداری شوند: FTX، بیت کوین پیچیده و Rocketize - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

پلتفرم Rocketize برای ایجاد میم، گرافیک، انیمیشن، فیلم، پادکست، مطالب خلاقانه و آموزشی، رویدادهای ویژه، حملات و تالارهای گفتگوی باز مانند چت صوتی، AMA و فضاهای توییتر استفاده خواهد شد. این پلتفرم همچنین NFT ها را فعال می کند و در نهایت یک مدل بازار خواهد ساخت.

توکن Rocketize مبتنی بر یک سیستم کاهش تورم است و با اجرای مکانیزم سوختگی، عرضه به مرور زمان کاهش می یابد. این به نوبه خود به نفع چشم انداز قیمت بلندمدت JATO Token خواهد بود.

در طول دوره پیش فروش، یک جزء جایزه در دسترس است. اگر کاربران اتریوم (ETH) را به عنوان گزینه پرداخت خود انتخاب کنند، مشوق 8 درصدی دریافت خواهند کرد. برای استفاده از توکن های BNB 12% پاداش به حساب کاربر واریز می شود. اگر فردی در مدت شصت دقیقه ثبت نام کرده و تراکنش را انجام دهد 60 درصد مشوق دریافت می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا