ارزهای دیجیتال

آزمایشگاه ParallelChain بوریس جانسون را به عنوان سخنران اصلی در سمپوزیوم بین‌المللی آینده در مورد پیشرفت‌های بلاک چین – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال معرفی کرد.

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

آزمایشگاه ParallelChain بوریس جانسون را به عنوان سخنران اصلی در سمپوزیوم بین‌المللی آینده در مورد پیشرفت‌های بلاک چین - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال معرفی کرد. 3

بوریس جانسون، نخست وزیر سابق، به عنوان سخنران برجسته در سمپوزیوم بین المللی پیشرفت های بلاک چین (ISBA) معرفی شده است. آزمایشگاه ParallelChain، برگزار کننده این رویداد اعلام کرد که این سیاستمدار بریتانیایی به جمع دیگر سخنرانان و ناظران سطح بالا در سمپوزیوم افتتاحیه خواهد پیوست.

برای 2 عدد تعیین شدهnd در دسامبر 2022 در سنگاپور، سمپوزیوم بین المللی پیشرفت های بلاک چین، صداهای مهمی را در تلاش برای به فعلیت رساندن تحول دیجیتال مبتنی بر بلاک چین که همه ما به آن نیاز داریم، ارائه می دهد. آزمایشگاه ParallelChain، تنها برگزار کننده این رویداد، از آن زمان موضوع ISBA 2022 را به عنوان “یک بعد قابلیت همکاری جدید – جفت کردن DeFi و CeFi.

به عنوان سخنران اصلی، Rt. محترم انتظار می رود بوریس جانسون بینش های کلیدی را به اشتراک بگذارد و در مورد سیاست هایی که می تواند به پیشرفت بیشتر فناوری بلاک چین کمک کند، بحث کند. آقای جانسون که نخست وزیر سابق بریتانیا، وزیر خارجه سابق و شهردار سابق لندن بود، به دلیل رهبری پرشور خود در زمینه آموزش، فناوری و زیرساخت ها در سطح جهانی شهرت دارد.

فهرست رو به رشدی از شرکت کنندگان قدرتمند

همانطور که قبلا اشاره شد، بوریس جانسون تنها آخرین فرد برجسته ای است که به لیست رو به رشد سخنرانان اصلی قوی در سمپوزیوم برنامه ریزی شده پیوسته است. او به دیگر شرکت کنندگان کلیدی مانند دیک چنی، معاون سابق رئیس جمهور ایالات متحده که به عنوان سخنران مهمان برجسته خدمت خواهد کرد، خواهد پیوست.

نام های دیگر در ترکیب چشمگیر بلندگوها عبارتند از:

  • دکتر رادیا پرمن – “مادر اینترنت”
  • دکتر راج جین – استاد علوم و مهندسی کامپیوتر در دانشگاه واشنگتن
  • چارلی کافمن – معمار امنیت سیستم در Dell EMC
  • دکتر الین شی – رمزنگار و دانشیار دانشگاه کارنگی ملون
  • دکتر سزار فراکاسی – اقتصاددان ارشد موسسه کوین بیس
  • نیتین گور – رئیس جهانی طراحی دارایی دیجیتال و فناوری
  • جورج بلوم – تهیه کننده اجرایی در استودیو تلویزیونی CBS
  • دیو نگ – شریک عمومی، Altara Ventures
  • gmoney – متصدی محترم NFT و رهبر فکر

جزئیات بیشتر در مورد جلسات و سخنرانان را می توانید در اینجا بیابید.

درباره ISBA

سمپوزیوم بین المللی پیشرفت های بلاک چین (ISBA) یک ابتکار جهانی بلاک چین است که هدف آن هدایت گام های کلیدی در مهاجرت به اقتصاد دیجیتال در حال ظهور است. این سمپوزیوم که توسط آزمایشگاه ParallelChain سازماندهی و حمایت می شود، بحث های چالش برانگیز و قابل تاملی را ارائه خواهد کرد که می تواند طرحی فنی برای راه حل های نوآورانه ارائه دهد.

انتظار می رود ISBA 2022 اولین مورد از مجموعه سمپوزیوم هایی باشد که به همه از جمله سازندگان و مصرف کنندگان کمک می کند تا دیدگاهی واقع بینانه از روندهای نوظهور در صنعت بلاک چین درک کنند. رویداد امسال بر اقتصاد شبکه ای تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) و تامین مالی متمرکز (CeFi) تاکید خواهد کرد.

بسته بندی

آزمایشگاه ParallelChain در حال برگزاری رویدادی است که پتانسیل پیشرفت فناوری بلاک چین را دارد. این شرکت برای اطمینان از اینکه ISBA 2022 نتایج مورد نظر را به همراه دارد، اقدامات کلیدی انجام داده است. در این رویداد در سنگاپور فن‌آوران مشهور، سیاستمداران سنگین وزن، رهبران صنعت، سرمایه‌گذاران خطرپذیر و غیره حضور خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا