ارزهای دیجیتال

آدرس‌های اکتیو اتریوم در بالاترین حد خود از می 2021، خبر خوبی برای اتریوم است؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهند که متریک آدرس‌های فعال روزانه اتریوم اکنون در بالاترین سطح از می ۲۰۲۱ قرار دارد، نشانه‌ای که می‌تواند برای آخرین رالی بالای ۱۳۰۰ دلار مثبت باشد.

637000 آدرس منحصر به فرد اتریوم اخیراً فعالیت روزانه خود را نشان داده اند

طبق داده های شرکت تحلیل زنجیره ای Santiment، ETH در حال حاضر بالاترین نقطه فعالیت خود را در 17 ماه گذشته مشاهده می کند. «آدرس‌های فعال روزانه» شاخصی است که تعداد کل آدرس‌های اتریوم را که به‌عنوان فرستنده یا گیرنده در هر روز درگیر شده‌اند، اندازه‌گیری می‌کند.

وقتی ارزش این معیار بالا باشد، به این معنی است که معامله‌گران در حال حاضر در شبکه فعال هستند. از سوی دیگر، ارزش های پایین نشان می دهد که سرمایه گذاران در روز گذشته فعالیت کمی از خود نشان داده اند.

نمودار زیر روند آدرس‌های فعال روزانه اتریوم را در چند سال گذشته نشان می‌دهد:

The value of the metric seems to have been pretty high in recent days | Source: Santiment on Twitter

همانطور که نمودار بالا نشان می دهد، آدرس های فعال روزانه اتریوم در طول یک هفته گذشته افزایش یافته است. در این دوره از افزایش فعالیت، روزانه به طور متوسط ​​637000 آدرس ETH در برخی از جابجایی سکه درگیر شده است. آخرین باری که این شبکه شاهد پرجنب‌وجوش بودن دارندگان آن بود، به ماه می سال گذشته بازمی‌گردد، زمانی که روند صعودی نیمه اول سال 2021 به اوج خود در حدود 4300 دلار رسید.

معمولاً آدرس‌های فعال روزانه بالا به این معنی است که سرمایه‌گذاران در حال حاضر علاقه‌مند به معامله ETH هستند. بنابراین، طبیعی است که فرصت‌های سودآوری مانند اوج ماه می 2021 شاهد انفجارهای عظیمی از فعالیت باشد زیرا تعداد زیادی از دارندگان سکه‌های خود را برای اهداف فروش جابه‌جا می‌کنند.

در حالی که درست است که چنین فعالیت‌هایی می‌توانند از این طریق برای قیمت دارایی زیان‌آور باشند، اما این واقعیت نیز هست که هر افزایشی برای پایداری نیاز به تعداد زیادی معامله‌گر دارد. اتریوم در چند روز گذشته افزایش یافته است، در حالی که آدرس‌های فعال بسیار بالا بوده است، که نشان می‌دهد در حال حاضر خریداران علاقه‌مند زیادی در بازار وجود دارند. این می‌تواند نشانه‌ای باشد که برخلاف تلاش‌های رالی قبلی در این بازار نزولی، که هیچ گونه فعالیتی در چنین سطوحی مشاهده نشد، آخرین افزایش قیمت ممکن است سوخت کافی را پشتوانه داشته باشد.

نمودار قیمت اتریوم

Looks like the value of the asset has sharply gone up during the last two days | Source: ETHUSD on TradingView

در زمان نگارش این مقاله، قیمت اتریوم در حدود 1300 دلار شناور است که در هفته گذشته 8 درصد افزایش یافته است. طی ماه گذشته، ارزش این ارز دیجیتال 10 درصد افزایش یافته است. نمودار بالا روند قیمت سکه را در پنج روز گذشته نشان می دهد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا