ارزهای دیجیتال

آدرس‌های اتریوم با افزایش ۳۲ اتریوم یا بیشتر: داده‌های زنجیره‌ای

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

با ادامه بازار نزولی، اتریوم – دومین ارز دیجیتال بزرگ – همچنان با مشکل مواجه است. اگر به داده های CoinGecko نگاه کنید، قابل توجه ترین تغییر مثبت 4.1 درصد در مقیاس زمانی دو هفته ای است.

با این حال، چشمک زدن قرمز مقیاس‌های زمانی طولانی‌تر نشان می‌دهد که ارزش ETH از زمان فروپاشی FTX کاهش یافته است و این واقعیت مقیاس‌های زمانی کوتاه‌تر را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

  • افزایش ناگهانی تقاضا برای املاک و مستغلات برتر آغاز شد
  • مثلث نزولی، تاییدی بر یک رالی، تا حدی توسط بلوک های انباشته تشکیل شده است.
  • برای بالا بردن قیمت ها، خریداران ETH باید از سد 1306.66 دلار عبور کنند

با این حال، تعدادی از شاخص ها به طور ناگهانی نشانه های خوش بینانه را نشان می دهند. با قیمت اتر در 1283 دلار در حال حاضر، سرفصل های اخیر افزایش شدید تعداد دارندگان با 32 ETH یا بیشتر یا حدود 40000 دلار را گزارش کرده اند.

متأسفانه، تعداد آدرس‌های فعال در بلاک چین همزمان با تعداد آدرس‌هایی که مقادیر قابل‌توجهی از ارزهای دیجیتال را در خود جای داده‌اند، افزایش نیافته است.

Chart: TradingView

احتمال ایجاد یک تجمع؟

برخلاف افزایش، CryptoQuant گزارش می دهد که تعداد آدرس های فعال در 7 دسامبر کاهش یافته است. یکی دیگر از شاخص های صعودی کاهش شدید ذخایر ارزی است که همزمان با افزایش تعداد آدرس های با ارزش بالا بوده است.

ETH قبل از افزایش آدرس‌های با ارزش، دو بلوک سفارش صعودی ایجاد کرد. قیمت اتریوم در اولین و دومین بلوک صعودی به ترتیب 14.33% و 12.94% افزایش یافت.

افزایش آدرس های با ارزش هنوز در قیمت منعکس نشده است، زیرا قیمت در این بازه زمانی کاهش یافته است. حرکت های اخیر بازار نیز به ایجاد یک مثلث نزولی صعودی کمک کرده است.

کانال رگرسیون که دارای ارزش پیرسون 0.6824 است، این یافته صعودی را تقویت می کند. این نشان می دهد که شکست های صعودی نیمه بالایی کانال رگرسیون با روند صعودی قابل توجهی مطابقت دارد.

کاملاً شگفت انگیز صعودی است

میانگین متحرک باند بولینگر به عنوان مقاومت در 1252.15 دلار عمل می کند و در نتیجه این افزایش را طولانی می کند. با این حال، با افزایش RSI و صعود MFI، قیمت ETH باید منفجر شود.

در نتیجه، گاوهای ETH در ابتدا باید 1306 دلار را هدف بگیرند. اگر مومنتوم اجازه دهد، هدف بعدی 1348 دلار نشان می دهد که این افزایش تسکین دهنده ای است که دارندگان ETH پیش بینی کرده اند.

ساخت بلوک های سفارش صعودی، کاهش ذخایر ارزی و افزایش آدرس های با ارزش بالا منجر به وضعیت فعلی شد. با روند صعودی بیت کوین، آینده اتریوم بسیار روشن به نظر می رسد.

Sib6OLPJ

ETH total market cap at $156.7 billion on the daily chart | Featured image - The Block, Chart: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا