ارزهای دیجیتال

آخرین گزارش نشان می دهد که نهنگ های اتریوم 312 میلیارد SHIB در طول زمستان کریپتو خریداری کرده اند.

بازار گسترده‌تر کریپتو در هفته گذشته پیشرفت مثبتی را در قیمت نشان داده است، از جمله میم کوین‌هایی مانند Dogecoin و SHIB. با این حال، عملکرد آن در 24 ساعت گذشته چیز دیگری را نشان می دهد. بازار طی 24 ساعت روند نزولی 3.30 درصدی را ثبت کرد. در حالی که چندین توکن دیگر به دلیل تغییر ناگهانی، حرکات منفی را نشان می‌دهند، SHIB با این شیب ضربه زده است.

یکی از برترین نهنگ‌های اتریوم به نشانه‌های میم پیشرو، شیبا اینو (Shiba Inu) مراجعه کرده است تا این نهنگ را بخرد. گزارش‌های Whalestats نشان داد که یک آدرس ETH Whale معروف به BlueWhale0113 بیش از 321 میلیارد توکن را در یک تراکنش خریداری کرده است. ارزش شیبا اینو که او آورده است حدود 3.72 میلیون دلار است.

کیف پول این نهنگ در حال حاضر دارای سکه های SHIB به ارزش 2.49 میلیون دلار است. این حدود 7.45 درصد از کل سبد رمزنگاری آنها را تشکیل می دهد. همچنین، مهم‌ترین توکن نگهداری شده در حساب نهنگ، Polygon (MATIC) است که تقریباً 11.49 درصد از کل کیف پول را در اختیار دارد.

علاوه بر این، Whalestats در گزارش خود اشاره کرد که بزرگترین نهنگ از 500 نهنگ ETH دارای توکن های Shiba Inu به ارزش بیش از 652 میلیون دلار است. با توجه به 100 نهنگ پیشرو اتریوم، توکن‌های SHIB همچنان مهم‌ترین سکه‌های رمزنگاری شده کیف پول آن‌ها هستند. ارزش این دارایی های SHIB بیش از 510 میلیون دلار است.

حجم معاملات SHIB و سایر کوین های میم افزایش یافت

اگرچه قیمت ها در بازار جهانی کریپتو کاهش یافته است، حجم معاملات توکن های میم به تدریج در حال افزایش است. Coin98Insight نشان می دهد که ارزش کل حجم معاملات 24 ساعته برای توکن های میم در حال افزایش است. ثبت کرد که ارزش کل از سطح 1.2 میلیارد دلار عبور کرده است. این نشان دهنده افزایش 60 درصدی حجم معاملات در 24 ساعت گذشته است.

در عین حال، داده‌های ارزش بازار تجمعی برای توکن‌های میم نشان دهنده سقوط است. توکن ها در عرض 24 ساعت حدود 5 درصد از ارزش کلی خود را کاهش می دهند. سقف بازار تجمعی فعلی برای توکن های میم 16.18 میلیارد دلار است.

برای Dogecoin (DOGE)، حجم معاملات 24 ساعته به عنوان مهم‌ترین توکن میم به اندازه SHIB چشمگیر نیست. DOGE حدود 394 میلیون دلار به عنوان حجم معاملات 24 ساعته خود از ارزش تجمعی ثبت کرد. با این حال، گزارش Coin98Insight نشان داد که Shiba Inu تا 872 میلیون دلار از حجم معاملات تجمعی دارد.

معیارها نشان می دهد که SHIB طی 24 ساعت گذشته افزایش چشمگیری در حجم معاملات خود ثبت کرده است. در زمان نوشتن این مقاله، SHIB با قیمت 0.00001242 دلار معامله می شود. این نشان دهنده کاهش 3.12 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

SHIB پس از استخراج سود رکود می کند. منبع: SHIBUSDT از TradingView

برای Dogecoin، توکن در حین نوشتن 0.0686 دلار معامله می شود. دوج کوین در 24 ساعت گذشته بیش از 4.30 درصد سقوط کرده است.

Featured image from Pexels, chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا