ارزهای دیجیتال

آخرین رالی قیمت کوتاه اتریوم، با حسن نیت از فعالیت‌های نهنگ؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

اتریوم در هفت روز گذشته حرکت صعودی از خود نشان داده است. اتریوم در 24 ساعت گذشته شتاب بیشتری به دست آورده است، در حالی که سایر کوین ها همچنان در حال کاهش هستند. این رالی از برخی نظریه ها حمایت می کند مبنی بر اینکه دارایی در روزهای آینده از سطح مقاومت بالاتر خواهد رفت.

هفته‌ها پس از یک سقوط عظیم، دومین ارز دیجیتال بزرگ در حال بازگشت است. بحران FTX، همراه با سایر عوامل کلان، کل بازار کریپتو را تحت تاثیر قرار داد و بسیاری از دارایی‌ها به طور ثابت سقوط کردند. اگرچه ابهامات زیادی در بازار کریپتو وجود دارد، به نظر می رسد امید به جامعه اتریوم باز می گردد.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، بیانیه ای صادر کرد و از مردم خواست به جای قیمت های فعلی، روی این فناوری تمرکز کنند. این بنیانگذار اطمینان داشت که برنامه های کاربردی مبتنی بر اتریوم برای تراکنش های پولی، بلاک چین را در دراز مدت افزایش می دهد.

نهنگ های اتریوم در حال خرید The Dip هستند

در یادداشت های بوترین، او موضع صعودی را بیان کرد که استیبل کوین های غیرمتمرکز و سایر برنامه های ساخته شده بر روی اتریوم می توانند مزایای بلندمدتی داشته باشند.

در همین حال، دارندگان اتریوم صعودی از این افت برای جمع آوری موقعیت های اتر بیشتر استفاده می کنند. بر اساس داده های از Santiment، نهنگ های اتریوم از قیمت های پایین برای خرید اتریوم بیشتر استفاده می کنند.

این شرکت تحلیلی بلاک چین در توییتی اعلام کرد که آدرس کوسه و نهنگ با 100 تا 1 میلیون ETH، 2.1 درصد سکه بیشتر به کیف پول خود اضافه کرده است. این می تواند نشانه ای از احساسات صعودی برای افزایش قیمت در هفته های آینده باشد.

اتریوم در حال حاضر با قیمت 1280 دلار معامله می شود. دو ماه پیش، قبل از اینکه اتریوم به اثبات سهام تبدیل شود، بسیاری از سرمایه گذاران نسبت به افزایش قیمتی که ارتقا می تواند به همراه داشته باشد، خوش بین بودند. با این حال، دو ماه پس از ادغام، با کاهش مداوم قیمت دارایی، امید آنها از بین رفت.

اتریوم با افزایش جزئی ETHUSDT در Tradingview.com افزایش یافت

اگرچه این ارتقا به دنبال بهبود زیرساخت بلاک چین بود، یکی از بنیانگذاران گفت که ممکن است ماه ها طول بکشد تا روی قیمت ETH تأمل شود.

بیت کوین در حالی که XRP در میان انباشته نهنگ ها افزایش می یابد، پایین می ماند

در حالی که به نظر می رسد اتریوم روند صعودی را نشان می دهد، بیت کوین با افت قیمت 0.02 دلاری 24 ساعته در حال کاهش است. سکه های دیگر، از جمله FTX، به جز XRP، عملکرد بهتری ندارند. این گزارش نشان می دهد که قیمت XRP در 24 ساعت گذشته پس از جابجایی حساب های نهنگ بیش از 160 میلیون توکن افزایش یافته است.

بر اساس یک گزارش، نهنگ ها انباشته شدند بیش از 19 میلیون دلار توکن XRP از صرافی ارز دیجیتال Bitso. علاوه بر این، این گزارش نشان داد که ردیاب یک نهنگ دیگر را با 40 میلیون XRP، تقریباً 15.3 میلیون دلار، ثبت کرده است.

ردیاب همچنین گزارش داد که حسابی با نام ریپل، بیش از 50 میلیون XRP حدود 19.2 میلیون دلاری را به یک کیف پول ناشناس منتقل کرده است.

این انباشته ها شاهد افزایش 2 درصدی قیمت XRP در 24 ساعت گذشته بودند و در حال حاضر با قیمت 0.3918 دلار معامله می شوند. این خبر در حالی منتشر می شود که دادخواست XRP به سمت یک قضاوت خلاصه می رود.

Featured image from Pixabay, chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا