ارزهای دیجیتال

آخرین اخبار رمزنگاری درباره Mushe (XMU) و Stacks (STX) – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

به نظر می رسد با توجه به انتظارات، یک انقباض بزرگ وجود دارد بازار خرس ناامنی را در این کشور افزایش داد بازارهای ارزهای دیجیتال. تحلیلگران و معامله گران خبره اظهاراتی می کنند مبنی بر اینکه در این دوره وحشت دارندگان ضروری نیست، روند صعودی دوباره در میان مدت آغاز می شود و این دوره فرصتی برای خرید از نزول ایجاد می کند.

با این حال، مشاهده می شود که دارندگان توکن که به دنبال یک پناهگاه امن هستند، به توکن هایی مانند موشه (XMU) و پشته ها (STX).

Mushe (XMU) یک اکوسیستم منحصر به فرد است

توکن هایی مانند موشه (XMU)، که در مرحله پیش فروش هستند، بسیار کمتر تحت تأثیر سقوط کریپتو تجربه شده در آن قرار می گیرند بازارهای ارزهای دیجیتال در مقایسه با سایر توکن ها Mushe (XMU) که ​​به عنوان یک خرید مطمئن دیده می شود، به ویژه برای اهداف خرید میان مدت و بلند مدت ترجیح داده می شود و همچنین دارای یک نقشه راه مالی قوی است.

1657105052 349 آخرین اخبار رمزنگاری درباره Mushe XMU و Stacks STX

تمرکز ویژه بر روی دسترسی به دارایی های دیجیتال برای همه است. در این راستا، هدف آن ایجاد یک اکوسیستم آسان و قابل درک است.

این سکه با کار بر روی دنیای فراجهانی به نام MusheVerse، از پیاده سازی غیرمتمرکز آن نیز استفاده می کند. زیست بوم در این کیهان بیان شده است که اپلیکیشن Mushe Chat که به عنوان یک پلتفرم اجتماعی غیرمتمرکز طراحی شده است، در این جهان ادغام خواهد شد. به همین ترتیب، گفته می‌شود که بازی‌هایی برای کسب درآمد و دارایی‌های متاورس مختلف در جهان وجود خواهد داشت.

برنامه استیک سکه نیز بازدهی بسیار سودآوری دارد. دارندگان توکن می توانند از طریق این برنامه درآمد غیرفعال منظم کسب کنند. علاوه بر این، حق رای به DAO داده می شود که تعیین می کند زیست بومآینده

Reddit Crypto Trading Communities Love Stacks (STX)

را پشته ها (STX) پروژه در حال توسعه است تا شبکه کلاسیک بیت کوین را با فناوری های جدید سازگار کند. Stacks، یک برنامه مبتنی بر لایه 1، بر روی نقاط ضعف بیت کوین تمرکز می کند و الگوریتمی را نشان می دهد که در این نقاط بهبود می یابد.

با فناوری لایه 1، توسعه‌دهندگان امکان ایجاد برنامه‌هایی مانند قراردادهای هوشمند و dApps را در زنجیره بیت کوین از طریق Stacks فراهم می‌کنند. با تشکر از این الگوریتم ارائه شده توسط زیست بوم، مشاهده می شود که در حوزه بلاکچین اپلیکیشن های جدید زیادی پیاده سازی شده است.

1657105052 377 آخرین اخبار رمزنگاری درباره Mushe XMU و Stacks STX

مالی محدب (CVX)

یک جامعه توسعه دهنده ناشناس این را منتشر کرد مالی محدب (CVX) پروژه در مقایسه با سایر پروژه ها، عملکرد مالی مالی محدب (CVX)که با یک نقشه راه عالی و کاربردی پیشرفت می کند نیز جالب است.

اگرچه رقابت جدی در زمینه پروتکل‌های نقدینگی Curve وجود دارد، پروژه Convex Finance به لطف سودآوری بالای خود از رقبای خود جلوتر است. پیش‌بینی می‌شود که این پروژه که راه‌حل‌های بسیار مؤثری در این زمینه ارائه می‌دهد، در آینده به خریداران بیشتری دست یابد زیرا از سقوط اخیر ارزهای دیجیتال جان سالم به در می‌برد.

با ویژگی های منحصر به فرد و تیم توسعه قوی، موشه (XMU) برای موفقیت در سال های آینده آماده است. سکه حتی در شرایط فعلی بازار می تواند خرید خوبی باشد. با وجود کلیات سقوط کریپتو، سکه ارزش خود را بهتر از سایر ارزها حفظ کرده است و پتانسیل رشد در آینده را نشان می دهد.

علاوه بر این، پشته ها (STX) یکی دیگر از ارزهای دیجیتال امیدوارکننده است که ممکن است ارزش خرید داشته باشد. با توسعه مداوم و علاقه روزافزون دارندگان آن، هر دو موشه (XMU) و پشته ها (STX) احتمالاً در ماه‌ها و سال‌های آینده شاهد افزایش ارزش خواهد بود.

موشه

وب سایت: https://mushe.world/

توییتر: https://twitter.com/Mushe_World

تلگرام: https://t.me/musheworldXMU

اینستاگرام: https://www.instagram.com/mushe_world


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا